Добро турнирче довечера с парола :)

• SByouths
      SByouths
      Бронз

Редактирано от Nadia:

Редактирам публикацията с оглед на правило 3 от нашите форумни правила: "Без реклами или партньорски оферти от други покер сайтове, които се финансират през партньорски маркетинг."

• 8 отговора
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Не разбрах одеве ,че нямам право ,хем гледах ,търсих някъде да е забранено ,явно е ,но не съм разбрал.Извинявам се ,направо я изтрийте темата да не е така празна.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Просто турнирът, чийто детайли беше публикувал, е организиран от друго покер училище, което е партньор на PokerStars.

Ще оставя темата, за да знаят и дргуите, че има и санкции в такива ситуации.

Поздрави,

Надя
    • pastet89
      pastet89
      Бронз
      :s_evil: :s_evil: :s_evil:
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Аз идея си нямах ,че е организиран от друго покер училище изпадна ми паролата и ми се стори много добра оферта :)
      Още веднъж sry ,че съм нарушил правилата :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Няма проблем, стига да не се повтаря :)
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Надя може пък да съм идиот ,но все пак да попитам за всякакви турнири и пароли ли важи това ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Сега вече говориш глупости :P ! Задал си съвсем валиден въпрос.

Правилото важи за всички турнири, организирани от други партньорски фирми (които са конкурентни на PokerStrategy.com), и то не само за пароли за турнири, а и изобщо всякаква информация за нашите конкуренти.

Що се отнася до паролите конкретно - обикновено тези играчи, които имат право да участват, получават паролата лично по един или друг начин. Затова принципно не е желателно да се публикуват каквито и да пароли. Да не говорим, че от друга страна, когато споделиш паролата, тогава сам "каниш" повече конкуренция в турнира ;)
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Е да вероятно си права ,все пак предпочитам бг конкуренция ,пред чужда такава ...вероятноста да спечеля такъв турнир обикновенно е 1/10 000 ,така че ми е все едно ,кои са останалите 9999 играчи и по-добре е да са от България :) .Няма да публикувам повече пароли и турнири и всичко е ок :)