помощ

• toi1238
      toi1238
      Бронз
      Здравейте
      Искам да попитам може ли от някаде да проверя колко дни са минали от получаването на бонуса.За да знам колко време ми остава да го избия.
      Благодарq предварително.
  • 3 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей toi1238,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър и съм модератор тук.

Предполагам че питаш за началният капитал от $50, който си получил в залата Everest?

Ако да - то може да отидеш в страницата с информация за акаунта ти чрез бутоните "Account" или "Cashier", след което да избереш менюто "Transaction History". Там с подходящите филтри, или просто преглеждайки историята на събитията по получаване на пари ще откриеш кога си получил капитала си.
      От менюто Bonus Details и под меню Bonuses, може да намериш информация за активни бонуси по сметката си.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - > ТУК.

Поздрави,
      Александър
    • toi1238
      toi1238
      Бронз
      Много благодаря точно за това става въпрос.
      Ам искам също да попитам ако примерно имам банка 70$ мога ли да изтегя 20$ преди да са изминали 120 дни? Извинявам се ако някъде пише но неможах да намеря прочетох доста .
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Няма да можеш, парите са "заключени", докато не изминат 120 дни.

Препоръчвам да натрупаш по-голяма банка, преди да се ориентираш към тегленията.
      Така ще можеш да играеш по-спокойно и изкачваш по лимитите спазвайки управлението на банката си и реализирайки по-големи печалби.
      Не на последно място - таксите при тегленето на такава малка сума ще ѝ се отразят в по-голяма степен, от колкото на няколко пъти по-висока.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ги зададеш тук, използваш съществуваща за тях, или направиш нова тема за това.

Успех по масите!

Поздрави,
      Александър