фрерол само за българи

• CKAnEPHuK
      CKAnEPHuK
      Бронз
      Знам,че тук не е мястото .. но искам да повдигна въпроса... Не смята ли покерстратеджи да направи и един фрерол само за българи в някой сайт.. В 888 вече минаха два подобни или три май бяха.. за испанци.. немци .. и за румънци май бяха другите.. !
  • 7 отговора
    • ate1977
      ate1977
      Бронз
      Колкото и жалко да звучи, българската общност е много малка на фона на останалите и нас никой не ни ..... в калабакъка.
      Аз дори се чувствам лично засегнат ,заради факта ,че имаше статия за рекордния турнир в ПС и беше посочено ,че първите двама са "стратези" ,но никой не си направи труда от българските представители работещи в покерстратеджи да обърне внимание на това как са се представили българските "стратези".А съм лично засегнат,защото играя предимно за удоволствие (което не значи ,че съм тотален donk) и достигнах до престижното 27 място, като само вариацията ми попречи да вляза още по-дълбоко , а в сайта не бе и споменато за това за разлика от други сайтове ,където имаше статии упоменаващи всички българи влезли в платените места.

Стана малко офтопик , но мисля ,че не е трудно да ми разберете мисълта, която е свързана с темата!

П.С. Искам да споделя ,че не изпитвам нужда от специално внимание ,по-скоро ме подразни факта ,че прочетох за успеха на българите в този турнир , в други сайтове , но не и в този, в който прекарвам голяма част от времето си пред компютъра :(
    • CKAnEPHuK
      CKAnEPHuK
      Бронз
      Имаше статия за Иво Донев ! Но само за него ... за други не се е споменавало :) Ами все пак сме в България ... И какво като ни е малка общността... аз не говоря за фреерол за 10 000 $ нещо прилично между 500-2000 долара ... :)
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Съгласен съм да има само такъв за българи. Стига да не се получи като facebook freerola :facepalm:
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравейте,

Ще предам мнението ви на админите за да се обсъди дали е възможно въобще реализирането на подобно нещо.

Поздрави,
      Митко
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Благодаря за предложенията и за обратната връзка.

@CKAnEPHuK: Ще видим какво можем да направим по въпроса, в момента работим над промоции, които ще са само за българската общност.

@ate1977: Съжалявам, че сме пропуснали да те споменем в нашата новина. Ще се опитаме следващия път да включим всички българи, когато отразяваме подобни турнири.

Поздрави,
      Надя
    • CKAnEPHuK
      CKAnEPHuK
      Бронз
      Дано има положителни резултати...
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Първоначално публикувано от Thuler
      Съгласен съм да има само такъв за българи. Стига да не се получи като facebook freerola :facepalm:

+1