Въпрос?

• 9 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей dekomp3,

За да си тракнал правилно профила си към PokerStrategy.com, трябва да си изпълнил внимателно описаните стъпки в http://bg.pokerstrategy.com/poker-stars/download/

Ако ако не си свалил софтуера през указания линк, то е трябвало ръчно да въведеш, че си поканен чрез "Web Site" попълниш името pokerstrategy.com в полето за това кой Web Site и не забравиш въвеждането на маркетинг код strategy-bg.
      След това да разрешиш споделянето на информация, без която няма да могат да се отчитат точките ти.

Поздрави,
      Александър
    • dekomp3
      dekomp3
      Бронз
      мерси, Alpina, ама не помагаш много. ПС софтуера го имам отпреди да се рег. тука , та се чудя сега ако го преинсталирам ще има ли полза, че Information Sharing в request menu няма. Мерси
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      При положение че имаш вече съществуваща регистрация и тя не е направена по гореописаните начини, то няма как профила ти да бъде тракнат към PokerStrategy.com само с въвеждането на потребителското име с което си се регистрирал.

В темата помощ эа тракване е предложен възможен начин, за това какво може да се направи, но не е сигурно дали ще стане и трябва да не си играл с истински пари. Ако вече си депозирал - със сигурност ще ти бъде отказано.

Поздрави,
      Александър
    • dekomp3
      dekomp3
      Бронз
      Splendid !! Първоначалния ми депозит + още 50$, който спечелих се запалиха в тилта и не мога да си тракна акаунта в ПС... А сега ми обясни как да гледам материали и да чета статии с висок левел на достъп?
      Бъди оригинален, извинения не приемам !
    • SuniBG
      SuniBG
      Сребро
      Има много добри партьорски зали на ПокерСтратеджи през,които можеш да печелиш СП и да бъдеш с по-висок статус. Насочи се към някоя от тях. http://bg.pokerstrategy.com/online-poker-rooms/ :facepalm:
    • dekomp3
      dekomp3
      Бронз
      Много добре, но в момента банката ми е в ПС. Ако сваля софтуера, рег. нов акаунт и прехвърля пари в него, ще мога ли да променя ника, който съм тракнал тук?
    • Fr0z3nSouL
      Fr0z3nSouL
      Бронз
      Нямаш право да регистрираш нов акаунт - просто си изтегли парите от сегашния и ги депозирай в друга зала, където имаш (или ще си направиш) тракната сметка.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Както SuniBG те е насочил - можеш да избереш някоя от партньорските ни покер зали, където участвайки във фрийроли или чрез минимален депозит можеш да отключиш разнообразни бонуси и бързо направиш желаният статус тук.

Аз лично имах абсолютно същият проблем - началният ми капитал беше във FT, а в PS се бях регистрирал преди да разбера за PokerStrategy.com. След няколко изгледани тренировки от серията "Изграждане на банка с Камен" през Септември си направих акаунт в Everest.
      Там бих казал имат една от на-добрите начални бонус програми + доста reload и други бонуси, от които може да се възползваш срещу минимален депозит.
      Така доста бързо след доста време прекарани в статус "Бронз" направих "Сребро", а на следващият месец и "Злато".

Ако имаш някакви въпроси относно залите - не се колебай да ги зададеш!

P.S. Това да се опиташ да направиш нов акаунт в PokerStars, при положение че вече си имал такъв ще доведе до блокирането и на двата + евентуална забрана да се регистрираш повече в тази зала.

Поздрави,
      Александър
    • dekomp3
      dekomp3
      Бронз
      Благодаря на всички! Бяхте много изчерпателни. Желая ви спокойна нощ!