Just Unstopobl3 [Моя покер блог]

• evertonfcfen
      evertonfcfen
      Бронз
      Здравейте покер стратези!
      Казвам се Павел от Варна съм на крехката възраст от 19 години! Играя покер от 16 годишен ,но до 18 години играех в всякакви покер зали и то предимно фриироли (лапешка работа) :f_biggrin: . На 18 открих покерстратеджи и взех началния капитал в една вече умряла зала (фултилт)! С него се научих как да играя с истински пари и за пари общо взето! Капитала лека полека се изниза и се занулих! Миналото лято започнах работа и бях си казал че 100 кинта от първата заплата задължително ще отидат в Покерстарс и така и стана! Започнах сериозна игра в Покерстарс след като прочетох туи онуи тука! И с ръка на сърце мога да кажа ,че покерстратеджи ме научиха да игра покер по добре от преди! И така доиде и днешната дата в която докатоси патувах към нас връщаики се от лекции ми хрумна да си направя едно блогче ей така за разчупване на времето. Играя Sng на ниските лимити и MTT на мирко лимитите. Не използвам ХМ , а програмката на Pokerprolabs която ми върши работа (моля кажете вашето мнение).Ако в последствие се сетя нешо друго ще го споделя!

Моите цели:
      * Да се кача на горния лимит СнГ
      * Да играя разумно спазваики лимита
      * Да не колвам когато виждам ,че нямам шанс да спечеля ръката
      * Да разширя малко диапазона ръце в късния етап на МТТ турнирите
      * И разбира се да направя 1,000,000 банкрол :]

Най-големи печалби до този момент:
      - $3.30 NL Hold'em [Turbo, $5K Guaranteed] 3/2749 $867.96
      - $5.50+R NLHE [2x-Turbo, $15K Guaranteed] 8/996 $450.48
      - $2.20 NLHE [Turbo, $3K Gtd] 3/2385 $429.30
  • 8 отговора