8 $ bonus 888.com Pacific Poker

• 41 отговора
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Изглежда има някакъв проблем с промоцията, защото гледам свалиха новината (предполагам временно). Иначе с удоволствие бих пробвал как е залата, без да ми се налага да депозирам :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей symvaivar160,

Бонусът се въвежда в сметката автоматично и веднага след регистрацията. Трябва да си изтеглил софтуера с управление на банката на 888.com.

Последва ли всяка една от стъпките в нашата новина? Линкът е от огромно значение.

* Изтегли софтуера на 888.com Pacific Poker
      * Създай си сметка с истински пари
      * Въведи своето потребителско име в 888.com в твоя профил в PokerStrategy.com

Моля да разглеждаш форума преди да създаваш нова тема, защото има няколко теми вече по точно тази промоция.

LetchLord,

Здарвей и на теб! :)

Няма проблем с промоцията. Може бе браузъра нещо не е обновил информацията, новината е онлайн.

Поздрави,
      Деси
    • tehnika
      tehnika
      Бронз
      използвах линка и няма пари :)
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Свалих софтуера и се регистрирах преди 7 часа, бонуса все още не е приведен. Има ли някой, който го е получил да даде малко инфо, колко време отнема?
    • stanimirstz
      stanimirstz
      Бронз
      А каде мога да намеря въпросния линк ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @tehnika & Rossess,

Моля възможно най-скоро да се свържете с 888.com и да попитате, защото би трябвало веднага след успешната регистрация да го получите.

@stanimirstz,

Линкът е в новината тук. Моля да следваш стъпките.

Поздрави,
      Деси
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      Аз им испратих следното писмо:

Hello,
      Yesterday I have downloaded your Pacific Poker software for bankroll managment (where only microlevels are unlocked), than I registered my account through it.
      Finaly I tracked my account with PokerStrategy.com ( they told me about this promotion ) I have been told that I should have already received my 8$ bonus, so I am asking if there is any problem or is there anything more I should do?
      I hope you will review my problem as soon as possible.

Regards,
      Yovko Zhelev
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ JoDDDzz,

Благодаря ти, че сподели. Само една корекция, новината излезе онлайн в 12:00 на 29 - днес. Предполагам си следвал стъпките в нашата новина, когато я пуснахме онлайн? Защото този линк стана активен по някое време на 28. За да избегнем проблеми, ние пуснахме новината в полунощ, за да сме сигурни, че е активен вече. Моля да им пратиш и още едно писмо (съжалявам, ама така ще си спестиш недомлъвки от тяхна страна) и да има кажеш, че е било 12:00 на 29 вече, значи дори днес.

Поздрави,
      Деси
    • iker8899
      iker8899
      Бронз
      в момента си пиша с една от супорта им и чакам да провери какво става. като е готово ще копна разговора и резултата . и деси не ми отговори на въпросчето в другия пост, да не си ми сърдита ?!? :s_confused:
    • iker8899
      iker8899
      Бронз
      Marian Stoyanov: hi, im registering whit the now 8$ promotion but my account si on 0$. have some problem ?
      Jamila F.: Welcome to 888.com Live Chat! We are glad to be of service. Whilst I try to locate your 888poker account with your given email address, please confirm the first 2 characters of your password.
      Marian Stoyanov: **
      Jamila F.: Thank you for providing the requested details, and welcome to the site
      Jamila F.: Please hold while I get your records
      Jamila F.: Thank you for holding
      Jamila F.: Marian, I am sorry to hear that you were not credited with the bonus upon registering your account. I can confirm for you that the bonus will be credited shortly.
      Marian Stoyanov: no problem
      Jamila F.: Can I be of any further assistance to you today?
      Marian Stoyanov: no tx
      Marian Stoyanov: have a nice day
      Jamila F.: Marian, It was nice chatting with you!
      Have a great day and good luck at the tables!
      Jamila F. has left.
      You are the only user in the session.

само 5 мин по късно и 8$ са ми по сметката. явно тва е начина.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от iker8899

деси регнах се още снощи, и се тракнах към pokerstrategy но още в началната ми страница срещу 888-пасифик седи офертата за първи депозит а не "+" като на тези за събиране на СП. защо така ?

само 5 мин по късно и 8$ са ми по сметката. явно тва е начина.
      Ако ме питаш затова, не съм го видяла сред другите публикации. :( Извинявам се. Oт друга страна, ако бях - щях да те помоля да говориш с нашия отдел за клиенти, тук не мога да те посъветвам аз. :(

Към всички,

Ако сте направили всичко както пише в новината, пишете на отдела за клиенти на 888.com.

Поздрави,
      Деси
    • iker8899
      iker8899
      Бронз
      и аз така си помислих и вече им писах. ама писмения англииския ми е малко зле(както личи от постнатия чат) дано са ме разбрали :)
      и можеше поне едно мерси да кажеш за поста, да се почуствам малко полезен :s_frown:

бъзикам се :s_biggrin:
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Аз им писах ,чата ми се бъгна нещо ,обаче получих 8те долара.Имат хубава покани приятел промоция ,ако ставаше да ги каня за 8$ фри щеше да навия доста хора :)
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      Хехе, пописах си в live chat-а на пасифик покер с оператор и веднага ми зареди 8-те кинта :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Може да благодарите на iker8899 за неговата помощ! :s_love:

Радвам се, че е станало! Браво на iker8899 и успех на всички!

Поздрави,
      Деси
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Да, действително от съпорта реагират завидно бързо. Веднага ми приведоха бонуса.

Поздрави.
    • iker8899
      iker8899
      Бронз
      :s_p: :s_wink: мерси деси, ще си го копна и ще си го сложа в рамка :s_love:

и да те питам съпорта ви има ли работно време, че преди час ги питах за тракването и още нямам отговор. :s_zZz:
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Аз сутринта ги питах за покани приятел и нямам ,имат си работа хората може да не им е до нас ,пък и от цял сват разни хора питат ли ,питат...
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Я кажете, къде точно им писахте на съпорта, че и аз се регистрирах, а все още нямам 8$.