Кейкпокер-мошеници?!

• benayoun15
      benayoun15
      Бронз
      Здравейте ,

Имам следния проблем .Получих началния капитал от 50$ в сметката си на кейк покер ,но стана нещо много интересно и странно .Започнах да играя с тези 50$ и направих 53,90$ ,след което реших да изляза от системата ,защото имах работа .След 2 часа ,влязох отново в кейкпокер платформата и какво да видя?! Вече нямах 53,90$ ,ами 51,9 .Очудих се но помислих ,че е станала някаква грешка и по късно ще се рефрешне ,но като по4нах да играя отново, паднах на 48,75 $.Излязох от системата и вечерта ,когато се прибрах отново влязах в кейка да поиграя и какво да видя ,вече бяха паднали на 46,75$ .Някой може ли да ми помогне и да ми каже дали му се е случвало нещо подобно - без игра да му падат парите !?

Благодаря предварително
      Поздрави

Милен
  • 5 отговора
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      А ти докато играеш следиш ли колко печелиш/губиш? Може просто да има забавяне при отчитането на софтуера и като го затваряш банката ти да не е напълно актуализирана (например не са отчетени резултатите от последните 5-10 ръце).

Вече ако си сигурен, че си загубил да кажем точно $2, а банката ти намалява с повече, тогава трябва да се притесняваш.
    • benayoun15
      benayoun15
      Бронз
      Здравей ,

Тук не може да става дума за забавяне ,тъй като това се случи вчера вечерта ,сега пак съм в кейка и няма възстановяване на доларите .Както и да е ,ако продалжава в същия дух ще се обърна към екипа им
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Не знам аз ли се изразих неправилно или ти не ме разбра :) . Ще използвам истинските числа, които си дал в първия пост. В определен момент си имал $51.9. След това си играл и резултатът от сесията е бил отрицателен. Когато си затварял софтуера, той е показвал, че имаш $48.75, но по-късно като си влязъл отново вече ти показва $46.75. Нали така?

Сега въпросът е ти в тази сесия $3.15 ли си бил назад или $5.15? Според мен си загубил $5.15, но като си затварял софтуера още не са били отчетени всички загуби, затова ти е показвал банка $48.75. След известно време всичко си е дошло на мястото и банката ти се е актуализирала на $46.75. Следващия път като играеш сметни колко си изгубил/спечелил и виж дали коректно се отразява в баланса ти.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей benayoun15,

Съгласна съм с numpaf, че може да се дължи на точно такива забавяния.

Може да пробваш следното: Не затваряй софтуера за около 15 минути, след като си спрял да играеш и направи скрийншот на баланса си (на който да се вижда и дата и час). Ако след това забележиш, че отново липсват пари, направи пак скрийншот (отново с дата и час). След това ги изпрати на отдела за обслужване на клиенти и обясни ситуацията. Така те ще могат да проверят дали има проблем и на какво се дължи. Според мен така нещата трябва да се оправят.

Поздрави,

Надя
    • jikev
      jikev
      Сребро
      А бре, Бени кви са тия глупости дето плещиш, бре?? :P
      Просто както си гледаш салдото кликни върху CASHIER, (не открих друг начин за рефреш) преди да излезеш от сметката си и всичко ще ти се избистри.
      Като се записваш на турнири или като си купуваш чипове салдото, ако е отворено не се рефрешва.
      Друг начин е да затвориш CASHIERa, и после да го отвориш!
      Салдото не се опреснява автоматично!