Направих грешка...- Имали как да я поправя?

• 10 отговора
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Първоначално публикувано от kkki4uka2
      Направих регистрация в 888 пасифик покер, но тракнах в покерстратеджи малко по различно име. Има ли как да поправя грешката или е окончателно?
      Пиши на съппорта, и на мен ми се беше случило.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Да, напиши съобщение на отдела за обслужване на клиенти на тази страница (на англ., немски или руски език) и колегите ще могат да сменят името, което си въвел при нас!

Поздрави,

Надя
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      kkki4uka2,
      29.01.10 17:17: I did registration in 888 Pacific Poker, but registered in pokerstrategy.com slightly different name. Does how to correct the error or permanently?
      kkki4uka2,
      29.01.10 18:06: I did registration in 888 Pacific Poker, but registered in pokerstrategy.com slightly different name. Does how to correct the error or permanently?
      Jeff,
      29.01.10 18:52: Dear kkki4uka2,

Thank you for your message.

Whats your correct username on 888.com Pacific Poker, please?

Thanks in advance.

Best regards,
      Jeff
      kkki4uka2,
      29.01.10 19:07: kkki4uka2
      kkki4uka2,
      29.01.10 19:16: old kkki4uka-new kkki4uka2
      Jeff,
      29.01.10 19:18: Dear kkki4uka2,

Thanks for your message.

I have edited your profile according to your information right now.
      Please do not hesitate to contact us if you have further questions.

Best regards,
      Jeff

Все още не ми показва да съм тракнат към покер стртеджи. Ще стане ли скоро и да пиша ли пак на отдел обслужване?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Предполагам, че се отнася за промоцията за $8 начален капитал? Ако все още не си получил парите, свържи се моля те с отдела за обслужване на 888, те имат и чат на живо, за да ги попиташ, защото този начален капитал се превежда директно от тях.

Ако не съм те разбрала правилно, пиши отново!

Поздрави,

Надя
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Парите ги получих, но не съм тракнат към покерстртеджи.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      А нашия линк ли използва? Ако си използвал нашия линк, трябва да си тракнат. Възможно е просто да мине малко време (до 72 часа), докато информацията се актуализира при нас.

Ако до няколко дни не започнат да ти се начисляват StrategyPoints, пиши на отдела за обслужване на клиенти, за да могат колегите да проверят.

Поздрави,

Надя
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Взех линка за бонуса-даден е в новината.

http://wsop.888poker.com/wsop/bg/8free.htm
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ kkki4uka2,

Отделът за клиенти на залата потвърдил ли е това вече? Ще те помоля да се свържеш с нашия отдел за клиенти, те ще те посъветват. Моля да пишеш на англ. език тук.

Поздрави,
      Деси
    • hari77
      hari77
      Бронз
      Реших теста направих регистрация в кейк и когато се върнах,немога да си вкарам името в сайта на стъпка 4.Какво трябва да направя.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от hari77
      Реших теста направих регистрация в кейк и когато се върнах,немога да си вкарам името в сайта на стъпка 4.Какво трябва да направя.
      Моля те да пишеш на отдела за обслужване на клиенти (на английски език), за да могат те да ти помогнат да въведеш покер сметката си и да попълниш личните си данни.

Докато чакаш началния капитал, можеш да използваш времето и да се представиш в нашия форум за нови играчи, или да прочетеш допълнителни стратегически статии.

Поздрави,

Надя