Проблеми на БГ играчи в Парти покер

• lachezar
      lachezar
      Бронз
      Здравейте Деси и Надя

Можете ли да ми кажете,защо има забрана за играчи от България да играят с реални пари в Парти Покер.Трябваше да се регистрирам там по покана на Покер Стратеджи във връзка с една промоция ,регистрирах се но от сайта не позволяват да се депозират средства.Писах на Супорта им и ми отговориха, че такава им е политиката и че нищо не може да се направи.От Покер Стратеджи ми писаха,че не могат да депозират средства поради проблем със сметката и т.н..

Поздрави

Лъчезар ?(
  • 2 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ lachezar,

За съжаление е на произволен принцип и ти не може да се възползваш от втория шанс, защото е в PartyPoker. :(

PartyPoker премести голяма част от своите отдели на територията на България. Partygaming (компанията, която е собственик на залата) има стриктни политика относно своите отдели, която забранява да предлага услуги на територия, на която е разположен нейният отдел за клиенти - в случая София, България.

За съжаление няма да имаш възможност да се възползваш от тази промоция, но да се надяваме, че след време ще получиш и друга покана, но това не е гарантирано.

Поздрави,
      Деси
    • lachezar
      lachezar
      Бронз
      Деси , Благодаря за бързият отговор.

Поздрави

Лъчезар