Здравейте и то мен

• viikatee
      viikatee
      Бронз
      Здр :) казвам се Станимир, от Стара Загора съм, на 22 години, уча "Финанси" в Свищов, 3ти курс съм и нямам търпение да завърша :D 2-3 години ме зарибяваха с покер, но отказвах да играя :D докато миналага година не отидох в bxl на концерт на любимата ми група (Nightwish) и след концерта бях супер доволен и белгийските ми домакини ме въведоха в холд'ем-а :) пари не съм депозирал досега :) играх с 2та долара, които даваха старса за нови играчи, направих ги 100, дръпнах и това е :) сега градя банка от бг фрийролите им :) играя в PS и FTP под ника "viikatee" (scythe) на финладски. това е от мен :) успех на всички!
  • 5 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Станимир!

Добре дошъл при нас! Винаги е интересно да прочетем какво е "довяло" нашите играчи в света на покера, а един явно прекрасен концерт и добра компания на мен ми изглеждат като добра причина!

За щастие сега няма да се налага да градиш банка само с фрийроли, надяваме се началният капитал да ти се "услади" на покер масите! Успех!

Поздрави,

Надя
    • viikatee
      viikatee
      Бронз
      да така, благодаря Ви още веднъж :) успех и на вас не само със хубавия сайт, но и в покера като цяло. :)
    • bakela
      bakela
      Бронз
      Ако от 2$ си направил 100$ помисли дали не ти е време да качиш лимитите и да не разчиташ на freerolls аз играех доста такива но като цяло са загуба на време и не научаваш нищо :f_mad: Интересно какво ще направиш от 50$ които дават тук дръж ни в течение
    • viikatee
      viikatee
      Бронз
      пич, парите ги изтеглих :( пък и на мен не ми цел да печеля "големи пари" по простата причина, че просто нямам "гъз" да седна да играя с мн пари на по - високи нива :f_cry: ;( тва е от мен :) ако имате други въпроси питайте нп.
    • bakela
      bakela
      Бронз
      Ти си знаеш какво е за теб големи пари. Пиши как се справяш щом си успял да изградиш сешриозни пари от нищо има надежда в теб :f_p: