Еверест Покер - въпрос ?

• reborn3d
      reborn3d
      Бронз
      Здравейте, имам въпрос относно залата, а именно - има ли ограничение във времето за бонус на новодепозирали играчи? Регистрирах се през вас преди 2 седмици или малко повече, но все още не съм депозирал тъй като исках да се убедя точно къде искам да започна играта си, ще депозирам идната сряда и въпросът ми е дали бонусът ще бъде все още активен?

Поздрави, Христо!
  • 23 отговора
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Бонусът за първи депозит важи точно 30 дни от момента на депозиране. Т.е ще имаш 30 дни да го изчистиш :)
    • reborn3d
      reborn3d
      Бронз
      Аз прочетох условията на бонуса и разбрах, че имам 30 дни, за да го изчистя, но въпросът ми беше друг - ще бъде ли активен бонуса, ако депозирам 15-20 дни след регистрацията ми във залата като се има в предвид, че не съм играл по масите. Благодаря предварително.
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Ако си с 50$ начален капитал от тук няма значение кога ще депозираш,в противен случай според условията имаш 14 дни от датата на регистрация за да направиш първи депозит.За второто не гарантирам на 100% но за първото да.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Христо,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър и съм модератор тук.

Тракнатите към PokerStrategy.com играчи могат да се възползват от "Бонус за първи депозит от $1000", с код 1000VIPPS, има ограничение от 14 дена след деня на регистрацията.
      До колкото знам, това важи и за останалите бонуси за първи депозити на залата.
      Повече информация относно правилата и условията за бонуси в Everest Poker може да намериш тук.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - > ТУК.

Ако имаш други въпроси - не се колебай да ги зададеш тук или направиш нова тема за това.

vesito80, благодаря за информацията и поздравления за новият статус!!!

Поздрави,
      Александър
    • reborn3d
      reborn3d
      Бронз
      Първоначално публикувано от vesito80
      Ако си с 50$ начален капитал от тук няма значение кога ще депозираш,в противен случай според условията имаш 14 дни от датата на регистрация за да направиш първи депозит.За второто не гарантирам на 100% но за първото да.

Да, за съжаление сега се разрових из сайта на Еверест-а и наистина се оказа, че имам 14 дни валидност на бонуса. Регистрирал съм се там на 5ти декември, което означава, че утре е последният ми срок за депозит, а това означава, че ще търся пари на заем, защото чаках превод в сряда, а тогава ще бъде прекалено късно :D :D :D :D :D :D
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Тогава как ще обясните, че аз се регистрирах там лятото, а направих първи депозит през октомври и имах 500$ бонус за изчистване? :) Бонуса за първи депозит стартира, когато депозираш, а 500$ за чистене са си съвсем прилична сума, защото смея да твърдя, че трудно се чисти, съдейки по себе си. Изчистих около 300$ на НЛ50 като играех по 5-6 часа и горница на ден на 3-4 маси :)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей atropus10,

Благодаря ти за информацията!

Всъщност - ако правилно разбирам от тази страница е достатъчно да бъде въведен кода WELCOME до 14 дена от регистрацията и наистина не се споменава, че трябва да бъде активиран до тогава.

Това се прави в менюто Account -> Bonus в полето "Add New Bonus"

На страницата на бонуса не се споменава за ограничение във времето - Welcome Bonus

За всеки случай, препоръчвам на reborn3d да се свърже със съпорта на залата и попита дали може да използва този бонус след изтичането на тези 14 дена.

Поздрави,
      Александър
    • jankovukov
      jankovukov
      Бронз
      Здравейте,
      По принцип периода за да вземеш welcome бонус е 14 дни от регистрацията както казва Весито. Аз депозирах много след тези 14 дни и след като писах няколко пъти ми дадоха 50 $, един вид като компенсация. Така че пробвай и ти.
      Поздрави
      Янко
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Първоначално публикувано от atropus10
      Тогава как ще обясните, че аз се регистрирах там лятото, а направих първи депозит през октомври и имах 500$ бонус за изчистване? :) Бонуса за първи депозит стартира, когато депозираш, а 500$ за чистене са си съвсем прилична сума, защото смея да твърдя, че трудно се чисти, съдейки по себе си. Изчистих около 300$ на НЛ50 като играех по 5-6 часа и горница на ден на 3-4 маси :)
      Най вероятно си взел 50$ начален капитал в Еврест.Ако не е така е добре да кажеш как е станало за да знаят другите.
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Началния капитал го занулих за броени часове :facepalm: Няколко месеца по-късно, когато депозирах , не съм писал никакъв код и те пак си ми дадоха 500$ за чистене. То е абсурдно до 2 седмици да трябва да вкараш пари и само тогава да има бонус... Нека някой да им пише на съпорта за всеки случай, но съм почти убеден, че не е само 2 седмици след регистрацията. Ще ви обясня защо. Аз съм нов играч и не искам все още да депозирам пари. Искам да играя с виртуални пари, докато свикна с ритъма на играта. Да, но това ми отнема повече от месец(да не казвам повече). След като вече съм понаучил що годе нещичко решавам да играя с реални пари. И следователно се оглеждам за бонус. Да но забелязвам, че бонус съм имал право да получа само през първите 2 седмици от регистрацията ми. Казвам си, да остана ли тук и да играя без бонус, или просто да си направя регистрация в друга зала където ще имам някой готин бонус и ще мога да печеля повече пари (?!).

Съвсем логично май :rolleyes:
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Да.Получава се 500$ бонус без никакъв код да се въвежда ако си получил началния капитал там и то без значение кога депозираш.Иначе без началния капитал бонуса е 1000$.
      PS.500$ могат да се изчистят и на НЛ10.
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Не знам, явно не съм го чистил успешно :Д офтопик - прати поздрави на адаша, че не съм го засичал скоро в скайп :)

Като цяло не ми се нравят тези бонуси, трябва да грайндиш като луд за да ги избиеш :(

В покерстарса поне пускат готини промоции за първи депозит от време на време :)
    • reborn3d
      reborn3d
      Бронз
      Благодаря за изчерпателните отговори, въведох бонус кода и утре ги започвам! Успех по масите!
    • kokarina
      kokarina
      Бронз
      Здравейте, мн ви се кефа даже завиждам за това че сте получили прословутят бонус от $500. Аз днес депозирах $5 но не ми бе преведен никакъв бонус ... не съм въвеждала никакъв код . А като влезнах от акаунта си в раздел бонус ме накара да въведа код въведох 1000VIPPS даже пробвах с кодовете за $600 и $700 но ми изписва Your player account is ineligible for this bonus. ?( Ако има някой с подобен случей на моя да помага :)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей kokarina,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър и съм модератор тук.

За да се възползваш от бонуса, първо е трябвало да въведеш кода и след това да депозираш.
      Свържи се с отдела за обслужване на клиенти на залата и ги попитай, дали могат да ти го активират, или поне да направиш втори депозит, с който да стане това.
      Можеш да се свържеш с тях на този адрес. Разполагат и с възможност за live chat от 16:00 до 23:00 българско време.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - > ТУК.

Поздрави,
      Александър
    • krasimir4o1970
      krasimir4o1970
      Бронз
      Как да направя сметката си за реални пари? За да получа първоначалните 50 долара се регистрирах, но явно съм пропуснал нещо. Трябва ли първо да вкарам 5 долара, а ако е така няма ли да загубя бонуса за пръв депозит?
    • dimitarm
      dimitarm
      Бронз
      За да получиш начален капитал не е нужно да депозираш. Тук са описани всички стъпки по регистрацията в Еверест.
      Щом си статус бронз би трябвало да си получил началния капитал. Успех!
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей krasimir4o1970,

Това, което ти е отговорил dimitarm е точно така. Не е нужен допълнителен депозит, за да получиш началния капитал. А ако си спазил стъпките от тази страница -> Получи своите $50 в Everest Poker, всичко трябва да е наред.
      Имай предвид, че може да има малко забавяне при получаването им.
      Ако са минали няколко дена, след регистрацията ти в Everest Poker, и не си получил бонуса си, се свържи с Помощ

Успех в играта!

dimitarm, отново ти благодаря за помощта! :)

Поздрави,
      Александър
    • regularion
      regularion
      Бронз
      миналата седмица депозирах за първи път в еверест като въведох и бонус кода и ми изписа
      Your player account is ineligible for this bonus.след това депозирах още два пъти ,проверих и съм регистрирана за 10000 турнир на покер strategy и само това е..няма бонуси за чистене нито тикети задруги турнири
    • 1
    • 2