kниги

• 8 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей mariq02,

На български език няма достатъчно литература, затова ти препоръчвам статиите и видеоматериалите ни. Ще са ти от полза, а и са за от начинаещи до напреднали включително.

Поздрави,
      Деси

П.П. @ всички: Чрез нашите услуги не е позволено да се обменя информация за торенти и пиратско съдържание!
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Съжелявам, но отново съм ти в опозиция, како Деси :) )

За книгите - разрови в гугъл, аз лично съм прочел 3-4 онлайн, което си е направо идеално за без пари :D :D :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от atropus10
      Съжелявам, но отново съм ти в опозиция, како Деси :) )

За книгите - разрови в гугъл, аз лично съм прочел 3-4 онлайн, което си е направо идеално за без пари :D :D :D
      През 2009 започнахме локализацията на PokerStrategy.com с помощта на много от нашите треньори. Тогава литература на български почти нямаше, а ние буквално създавахме термини на български, за да са ясни на най-новите играчи много от новите думи, поне доколкото беше възможно, защото често трябваше и да ги запазваме на английски. Дори да има сега някаква литература, бих препоръчала само оригинален превод, а не пиратски, защото покер терминологията е много важно да е правилно преведена и обяснена от професионалисти.

Не знам ти кои заглавия си чел на български, ще е хубаво да споделиш с нас заглавията. Съмнявам се обаче да има достатъчно и обхващащи толкова теми колкото съдържанието тук. И това го казвам не защото съм част от екипа на този сайт, а защото е истина.

Поздрави,
      Деси

П.П. Не си спомням да съм казала на някой тук да ме нарича кака. ;)
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Спомням си едно заглавие само - No Limit Holdem - Theory and Practice, написана от David Sklansky & Ed Miller.

А како го считай като респектиращо обръщение, както ти казах в една от тренировките :Д
    • vvencislavov
      vvencislavov
      Бронз
      абе има ама много общи работи който пак не са излишни по скоро някакви поучителни бях си взел книгата на неаграну от сторе.бг нищо особено
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от atropus10
      Спомням си едно заглавие само - No Limit Holdem - Theory and Practice, написана от David Sklansky & Ed Miller.

А како го считай като респектиращо обръщение, както ти казах в една от тренировките :Д
      Това мисля, че е на английски, а превода не знам как е - ти на кой език я чете? Някой напреднал, ако е виждал истинска българска версия на тази книга, моля да каже мнение.

Поздрави,
      Деси

П.П. На една жена с такъв вид обръщение не се говори. Ха-ха! :s_evil: :s_biggrin:
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Четох я на български, но в конкурентен сайт и няма да пусна линк, някой ако иска, нека ми пише на лично

Прилично преведена според мен, не съм се зачитал в английската версия, но не ми се вярва да е много по различна :) Но ваше величество ако желае, ще направя едно изследване тази нощ понеже съм нощна смяна и съм свободен до 7:00 :Д
    • bgnuts
      bgnuts
      Бронз
      Има 1 книга Време за покер на Лий Нелсън тя е също хубава и е преведена