закаснение

• 7 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Преди колко време изпрати съобщенията? Понякога отнема до 2-3 работни дни, докато колегите от отдела за обслужване на клиенти отговорят.

Моля те за още малко търпение.

Поздрави,

Надя
    • mgiokov
      mgiokov
      Начален
      Аз също имам същия проблем.
      Понеже не съм много добре с английския, ако може някой да ми напише на анлийски съощението. Благодаря предварително. :)

Здравейте. В сряда бях поканен от брат ми и през неговия линк се регистрирах. Направих всичко необходимо. Избрах си за зала Full tilt poker, но 50$ все още ги няма. Очаквам отгова ви. Приятен ден!
    • paytceu
      paytceu
      Начален
      Moite 50$ sa6to gi nqma. reshih testa predi 3 dni i izbrah everest poker, i vse o6te nqmam prevod. KAKVO STAVA?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от mgiokov
      Аз също имам същия проблем.
      Понеже не съм много добре с английския, ако може някой да ми напише на анлийски съощението. Благодаря предварително. :)

Здравейте. В сряда бях поканен от брат ми и през неговия линк се регистрирах. Направих всичко необходимо. Избрах си за зала Full tilt poker, но 50$ все още ги няма. Очаквам отгова ви. Приятен ден!
      Ето превод на текста: Hi, I was referred by my brother and I did everything but I still haven't received my starting capital on my Full Tilt account. Please help me. Have a nice day!

Изпрати им го и колегите с радост ще ти помогнат.

Поздрави,

Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от paytceu
      Moite 50$ sa6to gi nqma. reshih testa predi 3 dni i izbrah everest poker, i vse o6te nqmam prevod. KAKVO STAVA?
      Здравей,

Моля те да погледнеш форумните ни правила и да пишеш следващия път на кирилица.

За съжаление трябва да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ (на английски език), за да получиш повече информация за началниия капитал.

Поздрави,

Надя
    • mmilkov
      mmilkov
      Бронз
      Здравейте и от мен,
      аз вече 5 дена чакам $50 бинуса. Реших теста, избрах зала, пратих снимки на секюрити чека, абе направих всичко което трябваше, а дори нямам отговор дали има проблем. Моля да ми кажете какъв е проблема и защо все още не получавам бонуса. Все пак минаха 5 дена.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Моля те провери отново имейла си - много е вероятно да си получил имейл от нас. А ако не си - тогава пиши, моля те, на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ.

Поздрави,

Надя