Въпрос

• MelProfit
      MelProfit
      Начален
      Здравейте всички.

Пратих си книжката, но не получих така наречения начален капитал.
      Това не е проблем, ако наистина има причина за това, но се надявам това да не е някаква пошла измама само и само да вземете личните данни на някога. Надявам се това да не е случаят.

п.с. Нарочно и пратих шофьорската си книжка, поне с нея е по-трудно да се извършват измами.
  • 10 отговора
    • MelProfit
      MelProfit
      Начален
      В тази връзка бих желала, ако ПокерСтратеджи действително сте лоялни, да ми изпратите обратен имейл с прикачени снимките, които ви изпратих и да потвърдите, че сте ги получили и проверили с гаранция за конфиденциалност.

Поздрави
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей MelProfit,

Добре дошъла във форума ни! Аз се казвам Пламен и съм модератор тук.

Надявам се да бъдеш активена във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Уверявам, те че няма причина да се притесняваш за документите, които си изпратила. Началния капитал не е мираж или някаква измама, а напълно реален и много от хората във форума са започнали своята кариера именно чрез него.

Ако имаш допълнителни въпроси спокойно можеш да пишеш до нашият отдел -> ПОМОЩ

Очакваме те в Представи се: цък!

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • MelProfit
      MelProfit
      Начален
      Здравей Пламен Георгиев,

не, не бих желала да се представям. Известно ми е защо не получих началния капитал.

Въпросът ми обаче не е свързан с това, а дали бихте ми изпратили обратен имейл с гаранция за конфиденциалност.

п.с. Доколкото знам нямате "отдел за отдел", а отдел за обслужване на клиенти. ;)

Поздрави
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей MelProfit,

Не можем да ти изпратим снимките, защото ако вече ти е проверена сметката, те са унищожени. Ако имаш въпроси по сметката си, моля да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в Помощ.

Често, когато на някой му бъде отказан началният капитал, се отварят теми и се почват обвинения в измами и какво ли не.

Съжалявам, че сте допуснали грешка по време на създаването на сметката си, но моля да запазим уважението помежду си и да не се обиждаме. Всичко е по правилата тук: Правила и условия за ползване.

PokerStrategy.com е общност с над 5 милиона потребители и след толкова време никой не се е оплакал за проблеми, а не е като да нямаме 19 форума.

Документите ви не се искат за злоупотреби от страна на компанията, просто ни е невъзможно на място да ви искаме документи за самоличност, затова става по този начин.

Предвид броя опити за измами, отделът ни за сигурност беше принуден да затегне мерките и да иска документи на всички потребители, за да докажат, че те са тези, за който се представят. Ако искате безплатен капитал, трябва да пратите документи. Ние обаче сме много повече от сайт с безплатни $50, ние сме покер училище, което е най-голямо в света и е дало началото на не един професионален играч, за който четете (и ще четете) новини и гледате по телевизията. Има и друг начин да сте част от общността и всичко това, а той не изисква лична карта или друг документ - просто влагате свои пари тук.

Доказателство за успеха ни е, ако ни сравните с други сайтове в http://www.alexa.com.

Нямам какво повече да добавя и ще отговаряме с тази публикация на всички други подобни коментари, защото тук е казано всичко. Конкретни причини не даваме, за да защитим системата си за сигурност.

Приятна вечер!

Поздрави,
      Деси
    • MelProfit
      MelProfit
      Начален
      Първоначално публикувано от DessiP
      Здравей MelProfit,

Не можем да ти изпратим снимките, защото ако вече ти е проверена сметката, те са унищожени. Ако имаш въпроси по сметката си, моля да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в Помощ.

Често, когато на някой му бъде отказан началният капитал, се отварят теми и се почват обвинения в измами и какво ли не.

Съжалявам, че сте допуснали грешка по време на създаването на сметката си, но моля да запазим уважението помежду си и да не се обиждаме. Всичко е по правилата тук: Правила и условия за ползване.

PokerStrategy.com е общност с над 5 милиона потребители и след толкова време никой не се е оплакал за проблеми, а не е като да нямаме 19 форума.

Документите ви не се искат за злоупотреби от страна на компанията, просто ни е невъзможно на място да ви искаме документи за самоличност, затова става по този начин.

Предвид броя опити за измами, отделът ни за сигурност беше принуден да затегне мерките и да иска документи на всички потребители, за да докажат, че те са тези, за който се представят. Ако искате безплатен капитал, трябва да пратите документи. Ние обаче сме много повече от сайт с безплатни $50, ние сме покер училище, което е най-голямо в света и е дало началото на не един професионален играч, за който четете (и ще четете) новини и гледате по телевизията. Има и друг начин да сте част от общността и всичко това, а той не изисква лична карта или друг документ - просто влагате свои пари тук.

Доказателство за успеха ни е, ако ни сравните с други сайтове в http://www.alexa.com.

Нямам какво повече да добавя и ще отговаряме с тази публикация на всички други подобни коментари, защото тук е казано всичко. Конкретни причини не даваме, за да защитим системата си за сигурност.

Приятна вечер!

Поздрави,
      Деси
      Здравей Деси,

Съжалявам, че възприемаш коментара ми като неуважение, защото никъде не съм проявила такова и тонът ти е неадекватен в случая.

Можеше да не си агресивна и нападателна, тъй като ми е пределно ясно как става целия процес.

Исках конкретен отговор, не дълги обяснение и нападки.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от MelProfit
      но се надявам това да не е някаква пошла измама само и само да вземете личните данни на някога. Надявам се това да не е случаят.
      Тонът ми не е агресивен, съжалявам, че така изглежда на теб. Предвид обаче написаното по-горе и тенденцията хора, на които им е бил отказан капиталът, да пишат във форума и после идентични случаи да се събират в една тема, моя задължение беше да напиша изчерпателна публикация, насочена не само към теб, но обобщаваща твоята ситуация и идентични такива. Приканих да запазим уважение, което само по себе си не казва, че има проявено неуважение, а че натам може да отидат нещата впоследствие.

За въпроси, свързани с твоята сметка, не се колебай да пишеш на Помощ!

Поздрави,
      Деси
    • borgirr13
      borgirr13
      Бронз
      В кои зали може да се вземе началния капитал ?Мерси предварително ! :)
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Първоначално публикувано от borgirr13
      В кои зали може да се вземе началния капитал ?Мерси предварително ! :)
      Здравей borgirr13,

За сега началния капитал се предлага единствено в Everest Poker-> цък , но се надявам скоро да започне да се предлага и в други зали.

Ако имаш други въпроси не се колебай да питаш в тази тема или да отвориш нова!

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • borgirr13
      borgirr13
      Бронз
      Трябва ли да си правя сметка в МБ или вие автоматично ми отваряте при поканата на приятел ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей borgirr13,

Трябва да си отвориш сметка в MoneyBookers сам.

Ако имаш други въпроси, моля да ни пишеш във форума, ще ти помогнем.

Поздрави,
      Деси