Нов покер играч съм - помогнете ми

• DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей,

Ако си минал теста и очакваш началния си капитал, или сега си го получил и започваш да играеш, съветваме те да задаваш въпроси в тази тема. Можеш да пишеш в този форум като зададеш въпрос тук. Можеш да си създадеш и нова тема.

Ако не си сигурен какво да правиш, моля да следваш съветите по-долу:

Съвети за покер новаци:

Началото е ясно, трябва да си отделите време и да разгледате стратегическата секция, а по-точно следните 3 статии:

Какво представлява стратегията на Големия стак

Как да играеш преди флопа

Как да играеш след флопа

Всяка статия я има и във видео формат. Аз лично предпочитам да чета.

Не забравяйте, че таблицата на началните ръце е много важна:ТАБЛИЦА НА НАЧАЛНИТЕ РЪЦЕ.

Третата статия: Как да играеш след флопа, няма да е лошо да я прочетете няколко пъти, защото има доста информация, която трябва да запомните и разберете.

Очакваме и вашите въпроси. Нашите модератори и треньори с радост ще ви помогнат!

Поздрави,
      Деси
  • 2 отговора
    • PuhMecho
      PuhMecho
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Здравей,

Ако си минал теста и очакваш началния си капитал, или сега си го получил и започваш да играеш, съветваме те да задаваш въпроси в тази тема. Можеш да пишеш в този форум като зададеш въпрос тук. Можеш да си създадеш и нова тема.

Ако не си сигурен какво да правиш, моля да следваш съветите по-долу:

Съвети за покер новаци:

Началото е ясно, трябва да си отделите време и да разгледате стратегическата секция, а по-точно следните 3 статии:

Какво представлява стратегията на Големия стак

Как да играеш преди флопа

Как да играеш след флопа

Всяка статия я има и във видео формат. Аз лично предпочитам да чета.

Не забравяйте, че таблицата на началните ръце е много важна:ТАБЛИЦА НА НАЧАЛНИТЕ РЪЦЕ.

Третата статия: Как да играеш след флопа, няма да е лошо да я прочетете няколко пъти, защото има доста информация, която трябва да запомните и разберете.

Очакваме и вашите въпроси. Нашите модератори и треньори с радост ще ви помогнат!

Поздрави,
      Деси
      Деси, не мислиш ли, че не е правилно да помагаме само на холдем играчите.Мисля че е удачно да се направят и теми за дроу, стъд, омаха, а не как да играем преди и след флопа :) Хайде малко да има и за бедняците, които не играем най-популярната игра ! Поздрави от Плевен! :)
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей Mtails,

За много години!

Може би имаш право, но лично аз съм на мнение, че новите играчи трябва да стъпят първо в холдем-а.
      Другите игри са така да кажа, малко по-трудни от него и не е много препоръчително да се започва обучението с тях.

Митко