Покер Блог Fifty50 : Der Werwolf

• Thuler
      Thuler
      Бронз
      От малък имам влечения към тези мистични същества, затова реших да кръстя блога си : Der Werwolf

:diamond: Дълго време време мислех, че покер блоговете са безсмислен спам, но ето, че дойде момента и аз да имам такъв. Правя го главно за да се надъхвам преди да почна игра, а и да следя развитието ми и с ваша помощ да откривам грешки :)

:club: Малко информация и покер история за мен - Казвам се Владимир от Варна на 22г :) Студент съм последна година в СА Д.А.Ценов. Занимавам се с голям спектър от неща, но тук мисля да коментирам само покер :) Покер "кариерата" ми започна преди 9-10 месеца във facebook, след това взех началният капитал във full tilt където се въртях между кеш и снг преди да го загубя и така до юни месец където реших да направя депозит от 40$ в PokerStars

Формата Fifty50 ми допадна много и от месец юни до сега го играя. Като от началото на месец ноември направих фундаментални промени в играта ми и зелената линия скочи нагоре. Благодарение на последната ми тема за стейк и момчета които ме стейкнаха играя 7$ Fifty50. :s_evil:
      Информация отностно турнирите които съм направил може да видите в sharkscope.com, зала: PokerStars acc: InquisitorV

:spade: Краткосрочни цели

- Да направя оставащите ми 840 VPP точки до края на годината в PokerStars за да взема първият ми Vip Stellar Reward от 50$, което ще рече, че трябва да правя по 40 турнира на ден, нещо което в предивид коледните празници и приятелката ми ще бъде трудно, НО ЩЕ ОПИТАМ.
      - Да кача на 15$ Fifty50 до края на годината или най-късно до средата на януари.
      - Да запазя ROI от поне 10% докато направя 1000 турнира на 7$ Fifty50.

:heart: Дългосрочни цели

- Да подобря менталната си игра и след кратка сесия в която съм кешнал в почти всички турнири да продължа да играя, а не да спирам !
      - Всеки месец печалбите ми да се увеличават !
      - Да правя по-чести анализи на ръцете ми
      - Да стана :heart: SuperNova :heart: в PokerStars

Статистика засега :

И завършвам първият пост с една песен която посвещавам на блога :s_love:

• 21 отговора
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Честит блог! Успех в игрите!

Съвет: концентрирай се повече върху начина ти на игра и профита отколкото върху тези статуси. Те си идват сами!
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей Владо,

Честит блог. Пожелавам ти късмет по масите и само ескалиращи графики да виждаме в него, както и повече спечелени ръце в огромни потове.

Успех. :club:

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Честит блог и от мен! Добре, че си решил да пишеш само за покер, че ако почнем за история...
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Благодаря ви за пожеланията :) А иначе историята си е друга тема :) :P
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      :s_cool: Само успехи ти желая. Ще се следи и този блог :)
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Ето го първият ъпдейт :)

Днес пуснах няколко турнири доста добре вървях като цяло, обаче последните 3 маси които останаха преди да завърша сесията ги загубих и това ми взе част от печалбата ...

Просто като останат 3-4 маси почвам да се заигравам с много ръце, да не им вярвам, че имат ръце, да ги скуизвам с глупости, да плащам шортака с K6o и постоянно флоутване само и само да съм в ръката. На едната маса загубих 3500 стак на балона .... Просто напрежението ми идва и правя и глупости и обмислям какво да правя като ми останат няколко маси, включително да пускам малко кеш.

Обмислям скоро да пускам тема за стейк на 15$ турнири, но ще видя :)
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Днес ме надъхаха да кача лимита на 15$, направих 9 турнира като кешнах в 8 от тях. Доволен съм, наистина играта беше доста по-лека отколкото при 7$, не знам дали заради Коледа или по принцип, но имаше хора които играеха много зле.

Графиката полетя нагоре и се надявам следващите дни да продължа напред и да не се влияя от фактора пари.

• tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      ЕЕЕ Честит блог (и весела коледа :) ) Пожелавам ти много успехи по масите и да си направиш точките до края на годината. Все пак не се престаравай догодина пак ще има Вип стелар така че няма да загубиш много :)
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Браво Владо,

Добър рън си направил на 15$-те турнири. Успех и за напред. :)

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Честит блог и Весела Коледа.Само нагоре ще вървиш-няма накъде ;)
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Благодаря ви за пожеланията :) !!!

Иначе за днес мисля да продължа с 15ски :)
    • vvencislavov
      vvencislavov
      Бронз
      Зравей весели празници от мен :) аз искам да те питам турбо турнири ли играеш и играл ли си обикновени дон турнири и намираш ли някакви големи разлики между двата формата защото сега играя дон турнири в бетеар но смятам и аз да се местя във старса и да се мятам фифтита :) поцъках 100/200 турбо турнира на 1 $ и ми се струва играта че е прекалено луус което не е зле де но незнам на горнити лимити как е
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      В Дон играта определено е доста по тайт. Тук трябва да имаш стак за да имаш някаква печалба накрая. Ако завършваш редовно с малък стак и имаш ITM около 50-55% определено ще си на загуба. Просто гледаш да поддържаш нормален стак и удряш когато имаш възможност.

Лично аз турбота вече не играя - варияцията там ми идва в повече. Иначе на горните лимити играчите мислят повече, има и доста повече регове, но винаги се намира някой доброволно да раздава чипове :)
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Малък ъпдейт : Играта на 15$ е много по-лека !! Има доста повече хора които играят за удоволствие ! Обаче от няколко дена просто не мога да си регулирам играта срещу донковете и завършвам сденя с малък профит. Надявам се тези дни да направя добър удар !
    • IceStream
      IceStream
      Бронз
      Spokoistvie , uporitost i razumna igra , i si ti 4oveka :) to samo po sebisi 6te se polu4i .,,,,
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей IceStream,

Ще те помоля да пишеш на кирилица или ако нямаш, да използва някой от кирилизаторите.

В момента нарушаваш правило номер 6 от правилата за писане във форума.

Митко
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Първоначално публикувано от IceStream
      Spokoistvie , uporitost i razumna igra , i si ti 4oveka :) to samo po sebisi 6te se polu4i .,,,,
      Мерси за пожеланието :)
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Малък ъпдейт. Покрай празниците почти не ми остана време за игра и сега почвам да цъкам 15ски, лошото е че за около 40 турнира си седя на нулата. Виждам грешките си, обаче продължавам да ги правя.... Ще видим тези дни какво ще стане :)
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Все пак се наложи да искам стейк Скоро ще пусна графика да видите как се движа на 15$

П.П. Мисля, че има някаква граница на играта на много маси на Fifty50. Почна ли да играя 7+ маси, не мога да градя стак, а всъщност това е най-важното.....

При 8-12 маси с 60% ITM се е случвало да бъда на 0$ ....

Един поздрав за ценителите на стила

• 1
    • 2