Team PokerStrategy на TCOOP

• xXGuardXx
      xXGuardXx
      Бронз
      Здравейте покер стратези. Всички сигурно вече знаете за предстоящият онлайн шампионат Turbo Championship of Online Poker (TCOOP). В него ще бъдат изиграни 50 турнира, като графикът включва турбо и хипер турбо турнири с вход от $5,50 до $2 100. Главният турнир пък е с гарантиран награден фонд от $1 250 000.

Какво обаче имам като идея в главата си и защо пуснах темата?

Иска ми се да създадем онлайн отбор на българската общност в PokerStrategy, който ще играе събития от TCOOP. Да бъде отделено място, като новина и да се уведоми общноста кой какви събития ще играе.

Всеки желаещ да се запише в този отбор да пише в тази тема, като напише:
      * име
      * години
      * username
      * event (в който ще участва)

срока е от днес до 18 януари.

Идеята е да се даде малко гласност на това, че има наши играчи играещи покер онлайн в големите турнири и събития. Преди време всяка седмица имаше изнесена информация за най големи успехи, но уви вече я няма. Също идеята е да не останат анонимни участниците а и евентуалните успехи. Има много които ще играят, но няма да споделят а ако сега промотираме тази идея и тя се осъществи и се съберат 20 - 30 души играещи в събитията ще е супер + за сайта и за играчите най вече. Да видиш името си в Team PokerStrategy ще е голям морален плюс и ще вдигне самочувствието на играчите.

Благодаря ви!
      Поздрави, Димчо!
  • 12 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Благодаря за предложението!

Ще го обсъдим с екипа и ако има достатъчно желащи да участват в това начинание, то би могло да се направи нещо.

Ще се радвам да чуя и други мнения в тази тема :)

Весела Коледа, между другото!

Поздрави,
      Камен
    • xXGuardXx
      xXGuardXx
      Бронз
      Според мен ако нещо ще се прави трябва да е скоро. Поне да се пусне мълва че PokerStrategy може да има отбор на TCOOP. Да видят хората понеже така във форума много малко потребители ще разберат.

Аз лично за мене си скоро ще постна тука в кои "евънти" ще цъкам.

Поздрави Димчо!
    • mechopuh
      mechopuh
      Бронз
      Аз ще играя някой от събитията с по-малък бай ин и тези, за който успея да се класирам през сателит :) иначе + за идеята
    • peshoceltic
      peshoceltic
      Бронз
      Много добра идея със плюсове и за играчите и за сайта. Аз обаче не играя в тази зала и не мога да цъкам тез турнири ама успех желая на всички участващи. :s_thumbsup: :s_wink: Ще ми е интересно да проследя играчите на нашата общност в турнира.
    • sleepbear
      sleepbear
      Злато

И аз смятам да се пробвам на повечето през сателити ,защото голяма част са турбо и хипер турбо ,което пък ще увеличи вариацията
    • xXGuardXx
      xXGuardXx
      Бронз
      sleepbear благодаря ти за мнението, но виждам си постнал скрийн с много от турнирите на TCOOP, които явно ти допадат и за които ще опиташ да се класираш, но идеята ми е да постваме само тези турнири за които 100% ще се регистрираме.

Иначе явно идеята допада на хората така, че сега е въпрос на време да се появи нещо официално, което да обяви, че ще има PokerStrategy TCOOP Team.

Благодаря ти!
      Поздрави Димчо!
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Ще гледам да играя повечето около 100$вход.
      За 200$вите не съм решил още, а по-големите няма да ги играя.

Първоначално публикувано от xXGuardXx
      но идеята ми е да постваме само тези турнири за които 100% ще се регистрираме.

Благодаря ти!
      Поздрави Димчо!
      Как точно мислиш, че някой може да каже 100%, кога и какво ще играе след 1 месец.
    • evertonfcfen
      evertonfcfen
      Бронз
      Първият евънт 100% ще го играя пиши ме! За другите не знам все още понеже в момента съм в сесия и трябва да се учи! :)
    • xXGuardXx
      xXGuardXx
      Бронз
      Не мисля че сега някой трябва да казва какво щеиграе но поне със сигурност за 1, 2 турнира може да се каже. И моля да запазим добрия тон както аз го спазвам така и всички други. Без нападки и обиди. Благодаря!
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Беше просто, като въпрос, извинявам се ако съм те засегнал.
      На 19 мисля да ги играя и 3те но сега гледам, че има цели 6 часа разлика в началото на 1вия и 3тия така че ще го мислим как да стане.
    • xXGuardXx
      xXGuardXx
      Бронз
      Не не съм се засегнал, но просто обичам когато се поддържа добрия тон. Иначе много бих се радвал да се осъществи идеята.

Аз за сега съм се прицелил за 4 събития:
      TCOOP - 01: $22 NL Hold'Em [6 max], $200K Gtd
      TCOOP - 16: $55 NLHE [Knockout] $200k Gtd
      TCOOP - 32: $5,50 + R NL Hold'Em [3xTurbo], $100K Gtd
      TCOOP - 35: $55 PL Omaha [4 max], $75K Gtd

като сумата която трябва да инвестирам е $137,50 което е над покер банката ми и ще депозирам от личните финанси, но си струва да се опитат тези събития. Надявам се да имам късмет и да играя добре за да направя първа крачка към така желаната покер кариера.
    • Kalinimal
      Kalinimal
      Бронз
      Здравей xxGuardxx очевидно турнирния дух те е завладял :)
      Съветвам те да махнеш 2-та турнира от 55$ и да се пробваш на тези, които са по-близо до възможностите ти. Турнири ще има постоянно. Инче ще огледам колко долара са останали в старса и може да се включа в някой сателит :)