От нулата

• mariq02
      mariq02
      Сребро
      здр. всички казвам се Верка на 31 години съм от Ботевград .Имам 2 деца момче на 7г. и момиче на 2г. С мъжлето решихме да направим малко по странен блог .
      Целта е да покажем че можем да изградим банка от фрееролс и за колко време .
      тактика- тактиката ще бъде както следва фрийроли докато съберем 5 долара с които да започнем 0.01 центови турнири и понеже действието се развива в Betfire а там са само 2 дневно се налага да продьлжим с фрий. + дейлито на Пс. Битката ще започне от понеделник 26.12.2011г. ще играем и п.л.омаха тъй като имаме и там 1-места и чести влизания в парите но предимно ще наблягаме на нл. холдем мтт .

Весели празници и дано дядо коледа ни донесе здраве , щастие и късмет .
  • 14 отговора
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Здравей Верка ,
      Весело изкарване на празниците както здраве , щастие и късмет на цялото семейство през новата година. Но защо се занимавате с глупости от това да почвате от 0 при условие че имате някакъв изграден имидж. Това е за хора без работа а не вярвам вие да сте такива :) но все пак успех щом ви се занимава :)
      Merry Christmas and Happy New Year
    • mechopuh
      mechopuh
      Бронз
      Успех в начинанието, весели празници иии дано да ви мотивирам, като ви кажа, че аз преди 2 месеца започнах от нулата в покерстарс и в момента играя нл25 ии мтт до 8$ :)
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Много хора са започнали така и са успели.Хубавото при вас ,че не сте си поставили нереални цели като един който щеше да прави 5000$ за 2 месеца и съм сигурна ,че ще успеете.Успех и дано бързо да я изградите банката.
    • parpan
      parpan
      Бронз
      Само не разбрах залата Betfair ли е?
      Ако е там, аз бих ви предложил да опитате, от фрийроли да изградите някаква много малка банка, с която да пробвате СНГ турнирите от по 0.11$
      Така става малко по-рискована стратегията, но аз веднъж така го докарах до 8/9 долара, а преди три дни също опитах от нулата кешнах 13 цента от един фрийрол и в момента съм около 3$. Опонентите на този лимит няма какво да ги коментираме... Въпроса е да се пребориш с вариацията първите турнири, докато нямаш достатъчно сигурна банка.
      Аз вчера от 50 турнира цял ден дръпнах с 20 цента и от последните 10 със около 2 долара, така че всичко е до постоянството. Късмет в начинанието, надявам се да съм помогнал поне малко.
      Весели празници!!!
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Първоначално публикувано от vesito80
      Много хора са започнали така и са успели.Хубавото при вас ,че не сте си поставили нереални цели като един който щеше да прави 5000$ за 2 месеца и съм сигурна ,че ще успеете.Успех и дано бързо да я изградите банката.
      Този който щеше да ги прави е в топ 3 българи на формата на който играе + Имал е дни в които от SnG е правил по 2000 $

Иначе късмет с блога :)
    • bgnuts
      bgnuts
      Бронз
      Успех с постигането на целите ! :s_grin:
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Първоначално публикувано от Thuler
      Този който щеше да ги прави е в топ 3 българи на формата на който играе + Имал е дни в които е от SnG е правил по 2000 $

Имаше един който преди седмица взе над 1милион в старса но не значи ,че пак ще вземе в близките 2 месеца.Джими Голд взе 7,5 милиона ама само 1 път.
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Успех с начинанието. По-скоро бих ви посъветвал да депозирате 20-30$ и да кръшнете микро лимитите, щом имате опит.
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Първоначално публикувано от Thuler
      Този който щеше да ги прави е в топ 3 българи на формата на който играе + Имал е дни в които е от SnG е правил по 2000 $

Имаше един който преди седмица взе над 1милион в старса но не значи ,че пак ще вземе в близките 2 месеца.Джими Голд взе 7,5 милиона ама само 1 път.
      Въпроса е че този човек го е правил много пъти, а не в единични случаи, знаеш какво искам да кажа.
    • mariq02
      mariq02
      Сребро
      поради технически причини днеска не е сигурно дали ще стартираме понеже едни малки палави ръчички пипат по клавиатурата докато мама и тате спят :) . обадихме се на поддръжката човека каза да пратим е-майл и сега чакаме да ънлокнат аcc.
    • mariq02
      mariq02
      Сребро
      така :) ето ни отново се завръщаме с много добра победа 2 место от 1000 и кусур маймуни 264 долара
      сега да кажа как стигнахме до тука ..първите дни нищо интересно като на фреероли оба4е последните няколко дена ицо удари 5-6 победи и леко полеко стигнахме до 17 долара ...макар 4е не ни беше по банкрола семейния съвет реши да играем 2000 гарантирани с 2 долара вход, понеже той има няколко победи само 4е на по малките 1600 гтд и 800гтд . и се оказа прав "мамуняците" нямаха късмет и къде с блъфф къде с карти се добрахме до 2 место като на финала последните 11 човека имаме 4 - отстранявания .. 6те сложа и снимка ей сега ...

ето и доказателството за неверниците
      http://imageshack.us/f/832/betfire264.jpg/
    • parpan
      parpan
      Бронз
      Супер първият удар бързо го нанесохте, късмет и по-нататък и да ъпдейтвате по-често ако е възможно. Продължавайте да мачкате!!!
    • Switchn
      Switchn
      Сребро
      само успехи :) )) и да не се карате ,ако единия от вас иска част от банката да се влее в семейния бюджет :)
    • mariq02
      mariq02
      Сребро
      днеска почиваме че и двамата едва гледаме все пак да се цъклим до 4 .00 ,,, утре пак.
      мислим да изтеглим за телефон на баткото и една голяма мечка на Маги :)