тези прословути 50$

• mihailpashov
      mihailpashov
      Начален
      може ли някой модератор да ми помогне минах теста и испълних стъпките но не получих парите в покерстарс има ли начин от жашите компютри да проверите дали парите просто се бавят или нещо не съм направил както трябва . Мерси предварително
  • 5 отговора
    • 4iribimbim
      4iribimbim
      Бронз
      Samo v Everest Poker moje6 da polu4i6 tezi $50.Prosto ne si pro4el podrobno pravilata za tozi bonus.Ina4e i az bix predpo4el Poker Stars.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей mihailpashov,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър и съм модератор тук.

Както 4iribimbim вече е споменал, Pokerstars не е сред залите в които можеш да получиш началният си капитал. Такъв можеш да получиш в Everest Poker.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - > ТУК.

4iribimbim, благодаря ти за отговоря и ще те помоля да погледнеш още веднъж Правилата на форума, тъй като писането на латиница е в нарушение на Точка 6 от тях.
      Ако нямаш кирилизатор на компютъра от който ни пишеш, не е извинение, можеш да ползваш следния такъв -> кирилизатор
      Това е второто ти предупреждение, при следващо ще получиш жълт картон!

Весели празници!

Поздрави,
      Александър
    • mihailpashov
      mihailpashov
      Начален
      А нужно ли е и на кого испращам тези снимки на pokerstrategy ili na Everest poker?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Би ли уточнил за какви снимки става въпрос?

Ако е за удостоверяване на самоличност, поискано от PokerStrategy.com - изпращаш ги на PokerStrategy.com, по описания начин.

В Everest също могат да ти поискат удостоверяване на самоличност (като не е задължително да се случи), но то често се случва на по-късен етап и най-вече при теглене.

Ако имаш още въпроси - не се колебай да ги зададеш тук, или да направиш нова тема в подходящия раздел, ако са различни.

Поздрави,
      Александър
    • 4iribimbim
      4iribimbim
      Бронз
      Извинявам се.Просто бях забравил