Лайф чат на покерстратеджи

• atropus10
      atropus10
      Бронз
      След дълго размишление в тази работна за мен нощ, в посока какво още липсва, стигнах до заключението, че един чат в реално време, достъпен за всички потребители на форума, ще е от голяма полза. Какви са плюсовете:

1. Глупавите теми от сорта на: За какво служи копчето фолд, в раздел Нашите покер преживявания.
      2. Ще може по-бързо да се отговаря на играчите, които имат нужда от спешен отговор.
      3. Значително ще се намали като цяло спама във форума, който според мен, не се контролира особено много.

Ще се радвам да видя твоето мнение в тази тема, благодаря.

Поздрави, Митко.
  • 6 отговора
    • LuckyLucianooo
      LuckyLucianooo
      Бронз
      Харесва ми предложението. Аз съм за :)
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Аз лично съм против. Обикновено лайв чатовете водят до две неща
      1. Безразборен спам
      2. Претоварване на сървъра
      Според мен повече ще вреди отколкото ще помага
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Първоначално публикувано от tonyo90
      Аз лично съм против. Обикновено лайв чатовете водят до две неща
      1. Безразборен спам
      2. Претоварване на сървъра
      Според мен повече ще вреди отколкото ще помага
      А по ли ти е добре да четеш този спам в някоя важна тема? Сървъра няма как да се претовари от чат, данните които се прехвърлят докато се пише са нищожни.

Мисля че не е уместно да твърдиш нещо, за което нямаш никаква представа как се движи.
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Току що без да се престаравам създадох текстов документ с големина 100МБ за 15 секунди. Което прави около 6мб в секунда. Според теб заслужава ли си да поддържаш сървър който да успява да прехвърля 6мб в секунда при положение че regulary-те в общността са 100-200 човека. Да не говорим че аз изобщо не се имам за вещ в изкуството наречено "СПАМ" :D

П.С. Омръзна ми да виждам мнения от типа стига си писал като нищо не разбираш по темата. Ти не ме познаваш и няма от къде да знаеш аз какво знам и какво разбирам. Аз не ти казвам че си тъп просто казвам че идеята не ми харесва. Като не можеш да понасяш критика обсъждай си идеите сам със себе си и си мисли че си следващия Айнщайн.
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Това лесно може да бъде ограничено:

до 300 символа на пост и до 10 поста в минута :) При тия условия колко мислиш, че ще успамиш?

Просто го давам като идея това, защото е голямо удобство пред съобщенията в общност.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей atropus10,

Благодаря ти за предложението, то е ценно за нас!

Водили сме подобни дискусии и преди във форума, можеш да видиш няколко:
      Чат
      Чат

Мнението на PokerStrategy.com по този въпрос засега си остава същото.

От личния ми опит - спам във важните теми винаги ще има, без значение какви мерки се взимат против него. Затова е най-добре да вярваш, че екипът ни ще го разчиства бързо и навременно, а междувременно просто да го игнорираш ;)

Що се отнася до "лесните" въпроси, имаме няколко теми за тях, като бързината на отговора там е съпоставима с тази на чата, пък и сме сигурни, че нито въпросът, нито отговорът няма да се "изгубят" в дебрите на мигновенната комуникация :s_biggrin:

Поздрави,
      Камен