$50

• pokerka132
      pokerka132
      Начален
      твърде трудно е направено получаването на тези $50. За един човек който не е много на "ти" с компютрите е почти невъзможно . Трябва малко да се улесни цялата процедура според мен!!! :)
  • 5 отговора
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      А някъде виждал/а ли си някой да дава 75лв и да не иска съвсем нищичко?
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей pokerka132,

Добре дошъл/а във форума ни! Аз се казвам Пламен и съм модератор тук.

Съжалявам да разбера, че процедурата по получаването на начален капитал те затруднява, но ако мога с нещо по конкретно да ти помогна, не се колебай да споделиш с нас, къде точно не се справяш?

Надявам се да бъдеш активен/а във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • shkembe4orba
      shkembe4orba
      Бронз
      :) Привет ,
      Доста е елементарно. Основното е , че като Българин може да ги получиш само в Еверест Покер (за сега) !

1. Имаш регистрация в PokerStrategy (което си направил)
      2. Решаване на теста (имаш 5 опита) , теста не е труден ако отделиш 30 мин.да прочетеш статиите за лимита на който си избрал.
      3. След решаването на теста ще получиш мейл (както и съобщение в сайта, горе в дясно ще ти светне 1-о в червено!), в него изискват допълнителна информация като адрес и т.н. , както и на произволен принцип могат да ти поискат "потвърждаване на самоличност"-демек три снимки (лице и гръб на Личната ти карта, и снимка на която държиш картата до лицето си..снимките трябва да са ясни за да бъдат приети!).
      4. И последно е "изтеглянето" на Покера (като след регистрацията трябва да напишеш ника си , за да могат ПСтратеги да знаят на кого трябва да преведат $50) , което много подробно е описано тук стъпка по стъпка -> http://bg.pokerstrategy.com/quiz/platform/9/

Успех!
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Привет,

shkembe4orba го е обяснил толкова просто, че би трябвало всеки да го разбере, за което разбира се му благодаря.

И само да добавя, че по време на теста ти можеш да се възползваш от статиите и да си помагаш с тях.

М
    • Disembowel
      Disembowel
      Бронз
      После може да се възползваш от услугата покани приятел от която съм си помогнал за банката ми да порасне. Успех в покера