Въпрос за депозит

• PokerPPP
      PokerPPP
      Бронз
      Здравейте хора,
      Не съм играл от много време онлайн и сега искам да поиграя но единствената карта в която имам пари е маестро ;( кажете къде мога да депозирам с нея. За жалост точно тази карта не е добавена към акаунта ми в moneybookers и съм в безисходица в момента, а ми се играе СЕГА! :D
  • 3 отговора
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей PokerPPP,

Изглежда, че в Pokerstars приемат депозити с Maestro card. Цък за повече инфо.
      Желая ти успех по масите и се надявам да бъдеш активен във форума ни.

Поздрави,
      Деан
    • PokerPPP
      PokerPPP
      Бронз
      Няма маестро в покерстарс, не ми показва изобщо да избера картата. В 888 също ми казаха, че от България не може. Кажете друг сайт, без бет365 че там имам др. проблем и не мога да се логна. Пробвах фул тилт, 888 и покерстарс, както и еверест защото сметките ми там са тракнати към пс. Ако се сещате за някой кажете моля :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей PokerPPP,

Не съм сигурна кой сайт приема тази карта. Може би ще е най-добре да си направиш регистрация с https://www.epay.bg/. После можеш дори към Skrill да внесеш пари чрез epapy и оттам към всички покер зали. :)

С epay.bg е възможно да внесеш на гише парите. Можеш и през банкомат, предполагам, че става и с Maestro, попитай тях за всеки случай.

Поздрави,
      Деси