MTT Generation

• pepibar
      pepibar
      Бронз
      Здравейте ,
      Ето малко информация за мен Привет и от мен

След доста време лутане из залите, сменяване на лимити,нулиране на банки реших да се впусна в дълго приключение наречено"Турнири на много маси".Първоначално започнах да играя на кеш маси но видях,че нещата не вървят на добре и реших да спра.След това започнах да играя СнГ турнири и започнах да влизам в свои води.И така месец след месец нещата започнаха да вървят в правилната посока.С доста постоянство и учене събрах необходимата банка за МТТ(за по кратко).Искам да благодаря още веднъж на ПокерСтратеджи за това , че ми предоставиха възможността да се уча и развивам в покера.
      И така ето и няколко неща за това къде ще играя,лимити,инструменти който ще ползвам:
      1. :spade: Банка - $600.
      2. :spade: Покер зала - част от Ipoker мрежата,но няма да правя реклама тъй като не се поддържа от ПС.
      3. :spade: Турнири - Предимно с гарантиран награден фонд и Rebuy
      - До $6 вход за GT
      - До $2+2x$2=$6 вход за Rebuy,тъй като на тях правя 1 Rebuy i 1 Add-on.
      3.1 :spade: Скорост - Нормална и турбо.
      4. :spade: Инструменти - ПокерТракер 3.
      5. :spade: Ще обновявам блога си редовно.
      Най-важното нещо което до момента не спазвах е "Управлението на банката".Ще инвестирам най-много 1% от банката си за 1 турнир.

Цел - До края на 2012 да започна да играя МТТ до 30$.

Ще се радвам да ме подкрепяте с коментари и съвети.

• 12 отговора
    • donvesss
      donvesss
      Бронз
      Честит блог и успех с целите, които си поставил.
      Аз също преминах от кеш само на МТТ, но играя с много по-агресивна банка. :facepalm:
    • bgnuts
      bgnuts
      Бронз
      Успех с постигането на целите и с интерес ще следя блога !
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Пепи,

Искам да те поздравя за блог начинанието, което си предприел и също така да ти пожелая успех с целите! С много успехи да пълниш блога! :)
      А също и тази тема - 16 месеца = 1 милион долара

Поздрави,
      Христо
    • meepwn
      meepwn
      Бронз
      Стискам ти палци :s_biggrin: Ще следя блога с интерес
    • pepibar
      pepibar
      Бронз
      Благодаря за пожеланията.Ето и една песничка за отскок.
    • VolenP99
      VolenP99
      Бронз
      Ае, Пешо ти си моята надежда за достигане на покер милионите. Честит блог и нека основната цел за достигане на 30доларови турнири се случи още след два месеца игра! :D
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Поздрави, успех с начинанието и умната не русата :s_thumbsup:
    • IceStream
      IceStream
      Бронз
      Успех и разумна игра , и дано постигнеш целите си :)
    • pepibar
      pepibar
      Бронз
      Честита Нова Година на всички!!!!!
      Пожелавам да надминете целите , който сте си поставили за годината. :s_cool:

Дойде време за първия ъпдейт на блога.Доволен съм до момента от представянето си , но има още доста какво да се желае по отношение на играта ми на много маси.
      Първият ми спечелен турнир беше истинско предизвикателство за мен.
      Успях да елиминирам 610 играча след 8 часа игра и бях възнаграден подобаващо.Турнира завърши в 5 сутринта и едвам заспах след това.Чувството от това да знаеш , че си дал всичко от себе си и си победил толкова много играчи е невероятно.
      На другата сутрин си ставам аз с уникално настроение , правя голяма доза кафе , правя малка ментална подготовка и се впускам отново в турнирите.
      На един от турнирите започнах да влизам доста на дълбоко и взех , че ги направих на пух и прах.Преборих се и взех заслужено първото място отново.Този път играчите бяха 128 , но играта срещу последния играч беше доста трудна и продължи близо 1ч. и 20 минути.
      И така още продължавах да мачкам.Но нещата не свършват дотук.
      След това починах няколко часа и реших да приключа деня с още няколко турнира.Вече започнах да си мисля , че имам халюцинаций като достигнах още една финална маса.Но умората си каза думата и завърших 4-ти.
      Ами това е засега очаквайте продължение........

• IceStream
      IceStream
      Бронз
      дано имах и други по големи и значителни постижения и не от 610 човека а от 6100 човека следващия пат да станеш 1ви :)
      Успех по масите
    • pepibar
      pepibar
      Бронз
      Още не са минали празниците и играта намаля напоследък , но смятам да започна стабилно да играя и развивам играта си от днес.
      Също така искам да отбележа , че няма да пускам ръце за анализ тук(има си място за това).
    • Ogiiiii
      Ogiiiii
      Бронз
      Честито и тук :) Нека ти донесе много успехи новото начинание, късмет !