Издънка

• Shrik76
      Shrik76
      Бронз
      Така винаги съм бил доволен от този сайта,но напоследък много взехте да се дъните обавявате фрийрол после се оказва че не е така,обявяватв дата за депозит за участие в турнир после се оказва че датата едруга,за Българи достатъчно промоций няма за успехите на Българи информация няма,за нас достатъчно видео няма добре вие какво правите в крайна сметка за нас или просто се оказва че совите не са това коета са.
      Поздрави Добри.
  • 6 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Shrik76,

Благодаря ти за споделеното мнение!

Моля да ми посочиш къде искаш да развиваш играта си и конкретно кои видео материали не са достатъчни и смяташ, че трябва да са локализирани/създадени. Аз ще предам тази информация на хората, които отговарят за това. Публикуваме минимум 15 видео материала на месец на български език. Предварително благодаря!

Аз самата си мислех, че бизнес отделът ни, който организира фрийроли и промоции в сътрудничество с покер залите, трябва да работи над по-добро организиране на всичко това. Наскоро обаче погледнах и осъзнах, че за 12 месеца сме раздали почти 4 милиона долара. Определено това са доста пари, много промоции и място за не една грешка. На никой от нас, абсолютно на никой, не му е приятно да има грешки, но те зависят и от покер залите. Един фрийрол не се организира само от нас. Каквото зависи от нас, ще направим, за да има по-малко грешки, предали сме и на партньорските ни зали същата обратна връзка. Повярвай, че на никой не му се иска да има проблеми.

Колкото активни зали има в България от партньорските ни такива, толкова са отворени за всички вас. Всяка една промоция, която ние създаваме за другите езици, правим достъпна и за България. Ако не сме направили така, то самата покер зала е забранила правото на българско участие. За съжаление пазарът е малък и с лоша история, а от всички нови и настоящи играчи зависи това да се промени в бъдеще. В момента тече специална промоция само за българи във форума представи се: към промоцията. Точно сега имате даже с една повече от другите.

Повече български новини/успехи. От януари месец ще работим по нов график за новините и ще четеш повече информация за нашенски успехи, изяви и образователни новини.

В PokerStrategy.com винаги сме слушали какво имат да кажат нашите потребители, били те от българската или друга общности. Обратна връзка винаги е добре дошла и не мисля, че някой се притеснява да даде такава. Моля обаче да бъде с подходящ тон и преди всичко, нека е конструктивна.

Благодаря за твоята и очаквам да ми дадеш повече информация за материалите!

Поздрави,
      Деси
    • Shrik76
      Shrik76
      Бронз
      Здравей DessiP
      Няма достатъчно видеоматериали за МТТ до статус сребро включително а и нищо ново не излиза повечето излизащи са за статус злато и нагоре,поне като не излизат нови не е ли възможно по старите материали за статус злато и нагоре(по стари от 1 година и повече)по ваш избор поетапно да намаляте изискуемия статус на някой от тях.

Поздрави,
      Добри
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей Добри,

За много години, здраве и щастие ти желая през тази година.
      Също така ти благодаря за предложението, ще предам на админите да обърнат внимание и да ти отговорят възможно най-скоро.

Поздрави,
      Митко
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Shrik76,

Благодаря за предложението!

Причината да няма МТТ материали за под Сребро е, че това не е препоръчителен формат за начинаещи играчи (поради огромата вариация и нуждата от стабилно управление на банката). Също така, този формат обикновено не е главен/единствен, а се комбинира (най-често) със СнГ или кеш маси.

Що се отнася до занижен промоционален статус - да, това е много добра идея! Плануваме нещо подобно от няколко седмици и скоро ще обявим резултатите ;)

Поздрави,
      Камен
    • Shrik76
      Shrik76
      Бронз
      Здравей
      Митко

За много години,желая на теб,целия екип и на всички покер стратези успешна и щастлива нова година.

Поздрави,
      Добри
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Добри,

Благодарим ти за пожеланията - да ти се връща тъпкано! ;)

Поздрави,
      Надя + екипа на PokerStrategy.com