отказ за изплащане на бонус 50$

• backtolife911
      backtolife911
      Бронз
      Има ли някой, който въобще се е добрал до този бонус , тъй като на мене ми бе отказан по незнайни за мен причини,относно самоличността ми . Направих всичко както го изискват , но получих отказ.
      След това прочетох това (долонаписаното с червени букви) и първото нещо, което ми идва като мисъл е, че всичко е за събиране на лични данни , а дори и $ няма .
      Нямам нищо против съображенията за сигорност , но защо то аз нямам възможност да докажа самоличността си дори и на живо .... едва ли не аз съм посочен като лъжец и немога да докажа че не е така ... 2 часа си загубих времето с тези 50 $ дори депозирах сума а сега мисля че всичко е измама ... ако целта ви е това .. Браво , но ако не е , сменете системата в интерес на посетителите си а не само във ваши.....

"Проверката на самоличносттаКолко дълго трае проверката на самоличността?Ако в дадения момент имаме много голям брой заявки, проверката може да отнеме до 48 часа, но обикновено не трае повече от един ден.Не преминах проверката на самоличността. Защо?Решението ни се базира на множество различни критерии. За съжаление не можем да ти дадем повече информация за това, тъй като това ще застраши системата ни за сигурност и може да доведе до злоупотреби. Нашите служители също няма да могат да ти дадат повече детайли за процедурата.Мога ли да премина проверката на самоличността повторно?Опасяваме се, че не. Поради съображения за сигурност, решението ни не може да бъде променено. Грешна преценка от наша страна не може да бъде избегната напълно, затова искрено се извиняваме."
  • 26 отговора
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Не мога дати кажа нищо по твоя проблем но ще ти отговоря на въпроса ,че аз съм получила началния капитал.Даже като фалира Фул тилт ми се даде втори шанс.Така ,че не е измама и се опитай да го приемеш нормално и не си късай нервите,приеми просто,че си нямал късмет като мен за което съжалявам защото знам аз колко много разчитах на тия 50$ тогава като ги получих.
    • ZOBDOG
      ZOBDOG
      Бронз
      заебете тези 50 $ решаваш тест като откачен най накрая с 300 зора решаваш пращат ти некви 50 $ след което ти искат и кръщелното самоличности платени сметки и тем подобни неща и най накрая ти пишат съжаляваме и тем подобни глупости ако ме питаш мен вкарай си 10 $ или 10 евра в някоя зала и си джиткаи за кеф направи ги за 4 5 дни 50 $ и си свиркай или започни само с фреролове както аз за да направя банка и да ти кажа става си и без депозит . Успехи
    • kalatababy
      kalatababy
      Бронз
      Първо, пише се сигУрност. Второ, има толкова много хора, които сме си получили първоначалния капитал, че е несериозно да пишеш това. След като са ти отказали, си имат уважителна причина да го направят. Аз лично след като получих пъвоначалния капитал още на 2-рия ден спечелих 2 големи турнира и от не съм правил депозит.

Успех в покера, като цяло!
    • betterwaY
      betterwaY
      Бронз
      Първоначално публикувано от ZOBDOG
      заебете тези 50 $ решаваш тест като откачен най накрая с 300 зора решаваш пращат ти некви 50 $ след което ти искат и кръщелното самоличности платени сметки и тем подобни неща и най накрая ти пишат съжаляваме и тем подобни глупости ако ме питаш мен вкарай си 10 $ или 10 евра в някоя зала и си джиткаи за кеф направи ги за 4 5 дни 50 $ и си свиркай или започни само с фреролове както аз за да направя банка и да ти кажа става си и без депозит . Успехи
      :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • ZOBDOG
      ZOBDOG
      Бронз
      betterwaY С нещо излъгах ли или ?
    • backtolife911
      backtolife911
      Бронз
      Лесно се пише когато нямаш проблем, какво ли щеше да пишеш ако на теб ти бе отказан

"Първо, пише се сигУрност. Второ, има толкова много хора, които сме си получили първоначалния капитал, че е несериозно да пишеш това. След като са ти отказали, си имат уважителна причина да го направят. Аз лично след като получих пъвоначалния капитал още на 2-рия ден спечелих 2 големи турнира и от не съм правил депозит.

Успех в покера, като цяло! "
    • backtolife911
      backtolife911
      Бронз
      Първоначално публикувано от ZOBDOG
      Ами то имам ли избор...? Просто ми стана малко гадно,може би за това и бях толкова остър и може би леко груб....
      Извинявам се на тези които по някакъв начин съм раздразнил.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей backtolife911,

Първо искам да ти кажа добре дошъл във форума ни!
      Аз се казвам Александър и съм модератор тук.

Съжалявам да прочета, че ти е отказан началния капитал. Искам да те уверя обаче, че много хора които познавам лично, аз самият, както и голяма част от членовете на PokerStrategy.com (а те са над 5 500 000 из цял свят) са получили началния си капитал. За съжаление, заради многобройни опити за злоупотреби, се налага системата за сигурност да става все по-подозрителна и отказва начален капитал при определени съмнения, но не трябва да имаш такива, че ще има злоупотреби с личните ти данни.
      Разбирам, че заради множество опити за измами от най-различни сайтове, имаш основания да се съмняваш, но ако се поинтересуваш по-подробно от PokerStrategy.com, ще установиш че няма място за такива в този случай.

Също така, освен началния капитал, PokerStrategy.com предлага отлични възможности за развитие, включващи множество статии, видео материали, тренировки на живо и други средства за обучение и анализ на играта ти, с които да се развиеш като успешен покер играч, дори без да си получил началния капитал. Чрез тракване на сметките си към PokerStrategy.com ще можеш да участваш в ежедневни freerolls в някои зали, които също могат да помогнат в изграждането на покер банката ти.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - > ТУК.

Поздрави,
      Александър
    • MadInAVacuum
      MadInAVacuum
      Бронз
      Приятелката ми ги получи много бързо и без никакви проблеми. За съжаление във FullTiltPoker.
      Иначе моя съвет е да не задълбаваш. Все пак това са пари, които на практика ти се подаряват. 50$ в еверест се правят лесно, ако имаш някакви минимални познания.
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      само за информация :
      - получих бонуса от 50$ в тилта ,и ги проиграх няколко пъти до затварянето му
      - никога не съм депозирал , а имам банки в старса, еверест , бетфеър,24 покер направени само от фрийроли
      - печелил съм от българския фрийрол в старса , от фрийрола за 500евро в 24покер , от фрийролите на бетфеър (когато нагр.фонд бе 20$), от шастата и сит§го за 0.02$ в еверест и фрийролите на покерстратъджи в еверест и бетфеър .
      Не е нужно някой да ти даде пари за да играеш печелившо .По добре поискай да ти дадат знание и съвети за всичко друго си има Виза и Мастъркарт :)
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Първоначално публикувано от DIMIKER

Не е нужно някой да ти даде пари за да играеш печелившо .По добре поискай да ти дадат знание и съвети за всичко друго си има Виза и Мастъркарт :)
      +1
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Много мъдрости,много съвети.Даже може да го посъветвате да играе дама,табла,домино или не се сърди човече.Тоя сайт и фрийролите и 50-те долара ги има за да могат хората да започнат и в началото им е необходима всякаква помощ и подкрепа като финансовата не е за пренебрегване.
    • backtolife911
      backtolife911
      Бронз
      Първоначално публикувано от AlpinaBG
      Здравей backtolife911,

Първо искам да ти кажа добре дошъл във форума ни!
      Аз се казвам Александър и съм модератор тук.

Съжалявам да прочета, че ти е отказан началния капитал. Искам да те уверя обаче, че много хора които познавам лично, аз самият, както и голяма част от членовете на PokerStrategy.com (а те са над 5 500 000 из цял свят) са получили началния си капитал. За съжаление, заради многобройни опити за злоупотреби, се налага системата за сигурност да става все по-подозрителна и отказва начален капитал при определени съмнения, но не трябва да имаш такива, че ще има злоупотреби с личните ти данни.
      Разбирам, че заради множество опити за измами от най-различни сайтове, имаш основания да се съмняваш, но ако се поинтересуваш по-подробно от PokerStrategy.com, ще установиш че няма място за такива в този случай.

Също така, освен началния капитал, PokerStrategy.com предлага отлични възможности за развитие, включващи множество статии, видео материали, тренировки на живо и други средства за обучение и анализ на играта ти, с които да се развиеш като успешен покер играч, дори без да си получил началния капитал. Чрез тракване на сметките си към PokerStrategy.com ще можеш да участваш в ежедневни freerolls в някои зали, които също могат да помогнат в изграждането на покер банката ти.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - > ТУК.

Поздрави,
      Александър
      А как точно да се развия ? Когато още от самото начало се чуствам дискриминиран.... първото нещо което видях в сайта беше уроците , второто нещо беше теста , минах го , сканирах лична карта , снимах се с нея и накрая - съжеляваме , неможем да сме сигорни,че това наистина си ти , и нямаш право да ни го докажеш ако е така
      Нямам никаква амбиция да правя, каквото и да било тук ,от тук нататък. с Наистина се чуствам кофти.
      Благодаря на всички, които споделиха мнение тук , пожелавам ви успех .
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей backtolife911,

Началният капитал ти е отказан, защото не си изпълнил правилата и условилата ни за получаване. Ние не отричаме, че това може да си го направил напълно неволно и съжаляваме, че не си се справил успешно. Решението на отдела за сигурност обаче не подлежи на промяна.

@ всички, на които не им е ясно защо има откази и проверки:
      Когато започнахме да предлагаме началния капитал - всичко беше само на произволен принцип. Днес, след многобройни опити за измами, сред които дори фалшифициране на документи за самоличност, ние сме принудени да искаме документи на всички свои потребители, оттам идва и забраната за закриване на информация по документите. Всичко това е наложимо, за да можем да даваме начален капитал на потребители в България.

@ всички, които нямат начален капитал, защото им е бил отказан:
      Как да започнеш без начален капитал? Ами може би следвай стъпките, които следват други членове, които пък са го изгубили: цък. Това мога да ти дам както съвет.

Поздрави,
      Деси
    • Shaguarez
      Shaguarez
      Бронз
      На мен ми се обадиха по телефона, зададоха ми някакви въпроси и ми ги дадоха без проблем. Беше преди 7-8 месеца.
    • backtolife911
      backtolife911
      Бронз
      Благодаря на всички !
      Прибързано си извадих лошо мнение за pokerstrategy, за което искренно съжелявам и моля да бъда извинен.
      Ако съм повлиял на някое мнение ... не съм бил прав ! Извинявайте
    • donvesss
      donvesss
      Бронз
      Дам, пращат си парите хората, но когато имат някакво подозрение за измама ги отказват.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей backtolife911,

Радвам се да прочета, че мнението ти за нас се е променило.

Пожелавам ти много успех на покер масите - сигурна съм, че с нашето покер обучение това е само въпрос на време!

Поздрави и до скоро във форума,
      Надя
    • bmwteam08
      bmwteam08
      Бронз
      Първоначално публикувано от AlpinaBG
      мани ти тая работа... маса народ изгоря покрай вашите треньори...
      Да бъда честен сигурен съм, че ПС нямат нищо общо и реагираха горе долу адекватно, но все пак е сериозна черна точка върху реномето ви.
      Наскоро бая ваши треньори бяха хвахати в измама и освен ПС да ги "уволни" не съм чул някакви изявления. Дори и да има такива, няма никаква гласност.
      както и да е, сори за оффа

След това прочетох това (долонаписаното с червени букви) и първото нещо, което ми идва като мисъл е, че всичко е за събиране на лични данни , а дори и $ няма .

Преди в 2+2 имаше такава дискусия, че ПС раздава тези пари само и само за да се опита да спре мултиакаунтинга, но накрая стана ясно че не е така

5 500 000

по $50, ти сериозно ли? Недей да говориш глупости!

От известна гледна точка съм съгласен с мочето, на когото са отказали.
      "Отказваме ти парите, няма да ти кажем защо, не можеш да се оплачеш, не може да опиташ отново, чао!" Някак си не ми звучи.

Още повече самите ПС, леко послъгват или по-точно има някой не точности.
      Ето един пример:
      От ПС твърдят че когато вземем тези $50, те вече са си наши и меже да правим каквото си искаме с тях.

"There are no strings attached to this free poker money offer. The no deposit bonus and the money you win belong to you, it's your money. You can play with it or even cash it out to your bank account."

третият параграф

Да, но когато найстина ги получиш се оказва, че не е точно така:

"In order to get the $50 starting capital and winnings credited to your bank account or your Moneybookers account, for example, you need to collect 1,000 Full Tilt Points first. There is no time limit for this.

When you deposit own money, you need to collect a total of 100 Full Tilt Points in order to request a payout of your starting capital and winnings. Full Tilt Points collected before you made the deposit also count towards the required 100 Full Tilt Points."

тук

Кое последно от двете са истина? Има някакво разминаване? И двете условия са във вашия сайт, във вашите условия? Това също може да се приеме за измама...

Когато вие самите не сте напълно честни, как очаквате играчите да бъдат честни с вас?

Както и да е, мен този въпрос не ме вълнува особенно, но от време на време се ядосвам, когато има някакъв проблем и 10 човека от екипа наскачат с едни и също заучени реплики, които дори не са и напълно истински.

бтв трябва да се отбележи, че ПС е ‘Poker Affiliate of the Year’ за 2010, може и 2011 да е станал също не знам. Това би могло да се счита за доказателство, че хората от ПС си разбират от работата и се справят добре.
      Поздравления!
    • 1
    • 2