Проблем

• YulianIvanov
      YulianIvanov
      Глобален
      Регнах се, реших теста и искам да ми преведат парите в Full Tilt. Вече имах регистрация там и си играех Freeroll-и, но си направих нова, защото не бях написал никакъв бонус код на стария акаунт. Сега с новата регистрация при потвърждаване на e-maila от Full Tilt ми пратиха писмо, с което искат потвърждение на данните ми - снимка на лична карта, документ потвърждаващ адреса бля бля ... Някакъв съвет какво да направя ?Може ли да сменя бонус кода на стария ми акаунт, който е с потвърден e-mail ?

This is an automated message sent from Full Tilt Poker.
      Unfortunately, we are unable to validate your account at this time.

To complete your account validation, please send scanned, clear copies
      of the following documents to validationsupport@fulltiltpoker.com:

1) Photo ID:

One of the following: valid driver's license, passport, or other government-issued ID that clearly shows your date of birth and the date of issue or expiry.

2) Proof of Address:

One of the following: bank or credit card statement, utility bill, cell phone bill, home or auto insurance papers.
  • 5 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @YulianIvanov,

Залите са доста стриктни относно подобни ситуации и сега се води че имаш две сметки при тях. Тази, която си създал по-късно, ще бъде блокирана и няма да може да си получиш бонуса там. Моля да си избереш друга зала. Те вече ти имат данните на сайта си и няма смисъл да си навличаш допълнителни проблеми. Това е против правилата на залата, па макар и да е било само фрийроли.

Поздрави,
      Деси
    • YulianIvanov
      YulianIvanov
      Глобален
      Първоначално публикувано от DessiP
      @YulianIvanov,

Залите са доста стриктни относно подобни ситуации и сега се води че имаш две сметки при тях. Тази, която си създал по-късно, ще бъде блокирана и няма да може да си получиш бонуса там. Моля да си избереш друга зала. Те вече ти имат данните на сайта си и няма смисъл да си навличаш допълнителни проблеми. Това е против правилата на залата, па макар и да е било само фрийроли.

Поздрави,
      Деси
      Те по ИП-то ли разбират колко сметки имам при тях, защото данните в стария профил ги смених и сега не са истинските, а в новия даже още не ги бях въвел (имам предвид име, адрес т.н. ). Full Tilt ми е присърце и искам там да играя, ако трябва ще се регна от друго ИП. Щом не ми е активен акаунта даже и депозит не мога да направя ... Благодаря много за обяснението!!!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

За съжаление не можем да ти дадем повече информация относно системата за сигурност на Full Tilt Poker.

Пиши на отдела за обслужване на клиенти на покер залата - ако предишната сметка е била само с виртуални пари, може и да направят изключение и да ти позволят да запазиш новата, особено ако са ти поискали документи.

Поздрави,

Надя
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Извинявам се ,че пиша тук ,но да не отварям нова тема.Цяла сутрин не иска да се включи фул тилт ,с другите зали нямам проблем ,при някой от вас да е така ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей SByouths,

Въпросът е за покер зали, а не тук. Full Tilt са планирали ъпдейт за днес. Не пише кога ще свърши, защото залите избягват такава информация, понеже времето може да се удължи. Просто проверявай, но не се тревожи - нямаш технически проблем.

Поздрави,
      Деси