Подходящ сайт за онлайн покер

• 2 отговора
    • demskoto
      demskoto
      Бронз
      В Покерстарс от 3-4 години са най-трудните плеймъни игри за начинаещ, с които да понаучиш нещо. Но няма да ти е достатъчно за микро нивата на истински пари. Казвам го от личен опит, упражнявал съм се доста преди да почна. В другите зали е смешно положението на плеймъни, успех
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей cute4u,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър и съм модератор тук.

Както demskoto ти е отговорил, всяка зала предлага възможност за игра с виртуални пари, като при PokerStars би имал най-голямо разнообразие и трафик на тях, но те само биха ти помогнали да се запознаеш с възможностите на софтуера, защото играта с реални пари е много по-различна от тях.

В нашия сайт можеш да намериш много полезна информация, статии и стратегии, които да ти помогнат както в online играта, така и в тази на живо.
      Обърни внимание на това, че ако тракваш сметките си в покер залите към PokerStrategy.com, ще можеш да получаваш нови статуси, които да откриват повече статии и възможности пред теб.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - > ТУК.

Поздрави,
      Александър