do6ko`s poker blog

• do6ko89
      do6ko89
      Бронз
      Здравейте, и за много години на всички, най-после и аз реших да отделя малко време за да си спретна едно блогче.
      Казвам се Васко, и съм на 22 години, по принцип работя като машинен оператор, но от доста време съм в болнични и затова реших да се заема малко по сериозно с покера.
      По принцип играя холдем от около 3-4 години, благодарение на моето супер несериозно отношение през тези години съм постигал своите върхове и съм падал от тях и всичко това се поваря, повтаря, повтаря........ Целта на този блог е да ми помогне да приема нещата по сериозно като един вид давам отчет за играта си пред вас и разбира се пред мен самия.
      Какво ще играя? - през годините след които разбрах за покера съм играл абсолютно всички разновидностиот на ТХНЛ: от фреероли и микро турнири до редовен участник на повечето неделни турнири, от 2нл кеш за развлечение до regular на 200 нл и т.н.
      И разбира се благодарение на моето детинско поведение , немарливост, неуважение към парите и собствения ми труд винаги успявах да постигна заветната цел от "0.00" в покер баланса ми.
      Какво по добре време от началото на новата година за да опитаме да променим статуквото. Реших да оставя цялата си безотговорност в миналата година и да се заема сериозно. За целта ще започна с скромна банка от около 100 Е с които ще играя СНГ с вход 2.75 Е в мрежата на прима (6сеат, 18 seat, 20 seat баунти) и при добри рунове евентуални шотове на 5 Е СНГ . Определено банкрола е доста агресивен но имам опит на тези турнири (после ще поставя графика) познавам опонентите и се чувствам в свои води играейки ги. Искам да знаете че съм отворен към всякакъв вид критика относно дадени отигравания ще се радвам ако споделяте с мен вашите гледни точки, и разбира се да ме подкрепяте в трудните моменти.
      Благодаря ви,
      Васко

P.С. Извинявам се за наличието на правописни грешки , използвам кирилизатор
  • 8 отговора
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Успех и умната не русата :s_thumbsup:
    • do6ko89
      do6ko89
      Бронз
      Благодаря, точно това е целта на занятието да се надяваме че този път ще бъде умната.

а ето и графиката от едно от предишните ми пребивавания на тези снг-та

• do6ko89
      do6ko89
      Бронз
      Приключих деня с доста добри (за нивото на игра) резултати. Започнах с 135 $ депозит които в момента са 182.28. Първите 4-5 турнира не можах дори да кешна, като отдавам това не толкова на вариацията, колкото може би на факта, че от доста време не бях играл тези снг-та, а и може би започнах леко превъзбуден, но после всичко си дойде на мястото, радостен съм, че нямаше поредица от фрапантни ........ и всичко беше в рамките на нормалното. Днес играх почти изцяло снг като пробнах и едно ...... МТТ , но за съжаление успях да отстраня само един играч и да избия половината вход, както и регулярния си дъбъл-up турнир. Това е за днес надявам се, че утре резултатите ще са поне близки до днешните, много успехи по масите и нека ривърът бъде с вас

Благодаря ви,
      Васко

P.С. Ако някой може да ми каже, как по дяволите да си оправя подписа, ще съм му много благодарен

графика

DAY: 1

PROFIT: +47.28$
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Привет do6ko89,

Успех с блогването и по масите ти желая!

За подписа си трябва направиш следното:

1) Горе в ляво на страницата има "Твоят профил" - взлизаш там
      2) Избираш "Редактирай подписа си"
      3) от "Опции" махаш всички отметки и би трябвало да се получи ;)

Митко
    • do6ko89
      do6ko89
      Бронз
      Днешният ден би бил описан най-подходящо от една хубава българска песен:

Реших да си направя експеримент, понеже залата в която играя ще организира снг race на 18ти този месец, и на база на резултатие от предишни подобни инициативи изчислих, че за да имам реални шансове да се класирам в челните места, трябва да изиграя доста голямо количество снг-та, а това може да стане само ако играя супер-турбо на една маса. Оказа се, че тези турнири са с по голяма вариация от колкото очаквах и може да повлияят пагубно на скромната ми банка. Освен това и на редовните ми 18мах снг-та ядох бои като мече у дерек, всичко това плюс 2-3 прекъсвания на интернета и няколко премигвания на тока поставиха под сериозно изпитание иначе слабата ми покер психика.
      Като цяло съм доволен, че днес не направих някоя простотия както обикновенно бих направил след подобни обстоятелства, може би принос за това има и блога който започнах. Това е за днес пожелавам ви много успехи по масите и извън тях.
      Благодаря ви,
      Васко

графика:

DAY: 2

Profit: +17.49$
    • do6ko89
      do6ko89
      Бронз
      Днешният ден може да се опише само с една дума "КАТАСТРОФА". То не бяха прекъсвания на тока, спирания на интернета, огромна доза bed beats. Още с започването на деня, първата сесия записах 3 турнира който вървяха много добре, докато едно от любимите на всички електроразпределителни дружества не реши да си направи гаргара, като прати всичко по дяволите, и за капак на всичко това се повтори на два пъти вечерта, единствено благодарение на, това че един приятел на който мога да разчитам беше на линия и реши да ми помогне, предотватих по големи загуби.

Надявам се дни като днешния да не ми се случват поне в близко бъдеще. Късмет на всички !!!

Благодаря ви,
      Васко

графика:

DAY: 3

Profit: -19.86$
    • do6ko89
      do6ko89
      Бронз
      Днешният ден беше направо съкрушителен, всичките ми добри ръце бяха доминирани, само АА ми биха около 7-8 пъти дори с ръце от рода на 102о, силните аса бяха доминирани от по слаби такива, сетове и стрейтове с всевъзможни бекдор флъшове, стрейтове, фул хаус, постоянно бях поставян в кулър ситуации. Въобще толкова куц ден съм нямал от много време. За съжаление "благодарение" на днешния ден ще трябва да преустанова шотовете си на 5 Е турнирите докато не кача банката.

Продължаваме напред гледаме към утрешния ден, надявам се, че най после ще излезна от тази черна дупка. Нека ривърът бъде с вас !!!

Благодаря ви.
      Васко

графика:

DAY: 4

Profit: -16.07$
    • yago215
      yago215
      Бронз
      Здравей, пич! Не се безпокой, играй си играта...и....някой ден слънцето ще огрее и кучия гъз! (цитирам по памет фраза от "Белите не могат да скачат"). Успех и горе главата!
      П.С. Не се притеснявай от "черните" дупки - имам думата на оригинален ситски лорд, че те няма да пречат на БГ играчите....нека силата бъде с теб!