Не ми се превежда началния капитал

• Miro9967
      Miro9967
      Бронз
      Вече 3 ден не се превежда началния капитал, ако може да обясните нещо да попълня допълнително, защото те ми казаха, че най късно до 2 дни ще преведат.
      мерси предварително :) :) :) :) :) :)
  • 12 отговора
    • joulupukkii
      joulupukkii
      Бронз
      И аз съм така :( писах на отдела за поддъжка днес и ми казаха да си пратя копие от лична карта...дано всичко стане
    • pavchetopc
      pavchetopc
      Бронз
      при мен мина цяла седмица вече откакто реших куиза.първо се регистрирах в покерстарс .чаках 2 дена и ми казаха ,че не могат да ми ги преведат .Дадоха ми право пак да избирам платформа.Избрах фул-тилт .пак чаках 2 дена и пак не можели да ги преведат.И сега сам регистриран в каке покер .и днеска минава 3ти ден .Писал съм им и чакам отговор :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Miro9967
      Вече 3 ден не се превежда началния капитал, ако може да обясните нещо да попълня допълнително, защото те ми казаха, че най късно до 2 дни ще преведат.
      мерси предварително :) :) :) :) :) :)
      Здравей,

Моля те провери имейл адреса, който си въвел при нас по време на регистрацията си - щом чакаш повече от 2 дни, значи е възможно да се налага проверка на самоличността.

Ако не си получил имейл от нас, то тогава моля те пиши на отдела за обслужване на клиенти на английски език. За да им пишеш, натисни тук.

Първоначално публикувано от joulupukkii
      И аз съм така :( писах на отдела за поддъжка днес и ми казаха да си пратя копие от лична карта...дано всичко стане
      След като изпратиш документите, би трябвало да получиш началния капитал до 2-3 работни дни. Ако има нещо, колегите от отдела за сигурност ще ти пишат.

Поздрави,

Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от pavchetopc
      при мен мина цяла седмица вече откакто реших куиза.първо се регистрирах в покерстарс .чаках 2 дена и ми казаха ,че не могат да ми ги преведат .Дадоха ми право пак да избирам платформа.Избрах фул-тилт .пак чаках 2 дена и пак не можели да ги преведат.И сега сам регистриран в каке покер .и днеска минава 3ти ден .Писал съм им и чакам отговор :)
      Началният капитал е на път към теб, не се притеснявай. Съвсем скоро ще го получиш, а когато това стане, ще получиш и имейл с потвърждение.

Поздрави,

Надя
    • BPetkoff
      BPetkoff
      Бронз
      А ми при мен как е ... минаха 48 часа нито имейл за потварждение на данните нито бонуса писах на отдела пак няма отговор.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Моля те провери отново съобщенията си - ако си писал на отдела за обслужване на клиенти, трябва да си получил вече отговор.

Също провери имейла, регистриран на сметката ти в PokerStrategy. Понякога, в зависимост от избрания имейл доставчик и от спам филтъра, писмата от нас биват разпознавани като спам.

Поздрави,

Надя
    • BPetkoff
      BPetkoff
      Бронз
      да вече ми пратиха съобщение.
    • mmilkov
      mmilkov
      Бронз
      Здравейте и отмен,
      При мен е същото, пратих всички снимки и мисля че минах всички проверки, но от тогава (вече 4 дни) нямам нито бонус, нито отговор защо го няма (току що си проверих пощата отново).
      И ако наистина сте врата до врата със съпорта, не е ли по-лесно да проверите какво става и да ни кажете, вместо да ни карате да пишем писма на английски (не всички го владеят на необходимото ниво)?

Поздрави
      Миро
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @mmilkov,

Здравей Миро,

Разбирам, че има забавяне, но има стандартни процедури, които не могат да бъдат избегнати или прескочени.

Има отдел за клиенти, който се занимава със сметките на нашите членове. Надя и аз сме мениджъри на сайта, но това не означава, че можем да говорим за всяка сметка от форума. Моля всички да проявявате повече самоинициатива и да говорите с отдела за сигурност/клиенти тук. Ние можем да помогнем само при изключителни обстоятелства.

Хайде сега да им пишеш и съм сигурна, че ще получиш задоволителен отговор, защото ми се струва досега не си писал тук.

Поздрави,
      Деси
    • mmilkov
      mmilkov
      Бронз
      Здрасти Деси,
      Напълно разбирам доводите ти и съм съгласен с тях.
      Колкото до това "тук", вече съм писал, но отговор до този момент нямам. Ако можеш да ми помогнеш с примерен текст какво трябва да им пиша, ще съм ти много задължен.
      Поздрави
      Миро
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ mmilkov,

Здрасти Миро,

Моля да им пишеш:

"I have sent all the requirement documents, is everything OK and when will I receive the starting capital?"

Това е.

Поздрави,
      Деси
    • mmilkov
      mmilkov
      Бронз
      Здравей Деси,
      Получих бонуса и сега всичко е ОК. Благодаря за помощта и извинявай ако съм те притеснил.

Поздрави
      Миро