Протест срещу добива на шистов газ 14.01.2012

• 66 отговора
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      а за Варна и Добрич Балчик и т.н. където ще бъдем най засегнати няма ли? В Добрич ще има на 14 Януари ако някой иска може да заповяда. Аз мисля да съм там, защото иначе .................
      ГЛЕДАЙ
    • bantec
      bantec
      Бронз
      http://www.facebook.com/​events/212347992185083/ - Добрич
      http://www.facebook.com/​events/192081334220354/ - Шумен (7-ми януари)
      http://www.facebook.com/​events/271847289535842/ - Бургас
      http://www.facebook.com/​events/250841791647854/ - Казанлък
      http://www.facebook.com/​events/286093581438178/ - Варна
      http://www.facebook.com/​events/247277098678295/ - Пловдив

• Strinski
      Strinski
      Бронз
      Какво търси тая тема в покер форум не мога да разбера
    • bantec
      bantec
      Бронз
      Бъркам ли се или в покер форума има хора. Идеята на темата е да я видят колкото се може повече хора. На различни места без значение дали е флаер в заведение, тема в торент тракер или тема в покер форум.
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Първоначално публикувано от Strinski
      Всички българи трябва да разберат и колкото се може повече да излязат на протестите ! Общото безхаберие на българите през последните 22 години доведе България до това положение
    • bantec
      bantec
      Бронз
      Първоначално публикувано от Thuler
      Първоначално публикувано от Strinski
      Всички българи трябва да разберат и колкото се може повече да излязат на протестите ! Общото безхаберие на българите през последните 22 години доведе България до това положение
      +1 000 000 :)

От 11:40 днес до сега с писане на всеки човек когото видя в мрежата поканените за протеста в Русе от 790 скочиха на 2900 считам, че всеки е длъжен да даде нещо от себе си дори и това да само няколко клика или да напише няколко реда.
    • rostinm
      rostinm
      Бронз
      http://www.on-parliament.com/media/2011/07/11/%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%BC%D1%8A%D1%82-gasland-%D1%81-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%B4-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8/
    • phillllip
      phillllip
      Бронз
      Мисля да не протестирам, защото каузата не ми допада. А и протеста намирисва на оргазнизирания за скъпите горива, дето организаторите бяха пионки на ББ и ЦЦ. И понеже смятам че тоя протест няма някакви конкретни смислени цели ще се въздържа. Все пак мога да дойда че гледам има приятели от Русе, които ще ходят.
    • MadInAVacuum
      MadInAVacuum
      Бронз
      Първоначално публикувано от phillllip
      Мисля да не протестирам, защото каузата не ми допада. А и протеста намирисва на оргазнизирания за скъпите горива, дето организаторите бяха пионки на ББ и ЦЦ. И понеже смятам че тоя протест няма някакви конкретни смислени цели ще се въздържа. Все пак мога да дойда че гледам има приятели от Русе, които ще ходят.
      Купуват избори - след това никъде нямаше никакви организирани протести.
      Излиза реална възможност да станем енергийно независими от Русия - организирани протести из цялата страна. Якооо...
    • bantec
      bantec
      Бронз
      Не разбирам как може да има хора който смятат че наливането на химикали в почвата ще ни направи енергийно независими от Русия... Какво ще правим с тази енергия без природа?
      Ако измислят безвреден начин нека го извличат, но по този начин смятам, че е потресаващо...
    • MadInAVacuum
      MadInAVacuum
      Бронз
      И аз не разбирам как хората не се замислят с какви пари се прави такава масова организация.
    • bantec
      bantec
      Бронз
      Първоначално публикувано от pmitchev
      И аз не разбирам как хората не се замислят с какви пари се прави такава масова организация.
      С какви пари? Можеш ли да споделиш ако не е тайна. И пари за какво точно говориш?
    • phillllip
      phillllip
      Бронз
      Аз мисля че организаторите са същите, като на 'не на скъпите горива' - некви прикрити герберчета. Като единствения смисъл е да се рекетира бизнеса и да се вземат пари, щото виж хората не искат ама ние ви разрешихме. Мирише на гербери цялата работа.
    • bantec
      bantec
      Бронз
      Аз мисля че организаторите са същите, като на 'не на скъпите горива' - некви прикрити герберчета. Като единствения смисъл е да се рекетира бизнеса и да се вземат пари, щото виж хората не искат ама ние ви разрешихме. Мирише на гербери цялата работа.
      И дори така да е идеята на този протест както и на всеки следващ ще е да им кажат вие може и да имате пари но не можем да ви разрешим... цялата държава се събуди...
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Всеки може да си дръпне този филм за да разбере последствията от шистовия газ
    • bantec
      bantec
      Бронз
      Първоначално публикувано от Thuler
      Всеки може да си дръпне този филм за да разбере последствията от шистовия газ
      Или просто да го гледа от тук...

Но по лесно е да сме енергийно не зависими от Русия с унищожена природа, чакащи водоноски пред блоковете доставяни от американска фирма като обезщетение че им се е спукала тръба...
    • phillllip
      phillllip
      Бронз
      Успех в протеста! Аз най-вероятно ще дойда в Русе да видя за ко иде реч - макар че снимката на пича организиращ протеста не ми въздейства положително. Не че трябва да е некоя мацка с големи бомби, ама ...
    • bantec
      bantec
      Бронз
      Успех в протеста! Аз най-вероятно ще дойда в Русе да видя за ко иде реч - макар че снимката на пича организиращ протеста не ми въздейства положително. Не че трябва да е некоя мацка с големи бомби, ама ...
      Той се е хванал и го е направил в другите градове е от еко организации и подобни на тях движения. Но както и сам знаеш в Русе хората спят целогодишен зимен сън... така, че по добре чичката с мустака от колкото без протест все пак сме едни от най-засегнатите...
      Но и това че ще присъстваш пак е нещо.
      Преди година като викахме против ГМО храните хората от страни се смееха колко сме били малко, а сега като дъвчат гумени изделия се вайкат че можеха и те да изразят позиция.
    • bantec
      bantec
      Бронз
      Няма от какво да се притесняваме това е Германия в България тръбите и всичко останало ще е къде къде по читаво... Та какво е Германия една държавица която няма нищо нормално е американска компания да ги трови.