Кога играем, има ли значение?

• jikev
      jikev
      Сребро
      Започва да се очертава ясна тенденция в играта ми - денем ме дерат разни руснаци, украинци и други гладни източноевропеици, а нощем възстановявам капиталеца с американци (латино и северно)...
      Помня някой беше споменал, че е добре да се играе късно нощем и рано сутрин...
      Има ли такава работа?
  • 2 отговора
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Наистина има такава тенденция-просто зад океана покера е много по разпространен и много рибки сядат просто за забавление(часовата разлика играе роля в този случай).Освен това в ранните сутрешни часове има и доста хора,които сядат по масите повлияни от въздействието на много сранични фактори(под въздействието на алкохол или др. упойващи в-ва,умиращи за сън,но не можещи да се откажат поради ред причини(загуба на доста пари,която се опитват да възстановят)и т.н.
      Всеки,които иска да стане добър покер играч обаче трябва да може да играе по всяко време(стига да е в добра кондиция позволяваща му да взема правилни решения на масата).Все пак използването на предимствата,които може да ти даде всяко едно нещо-подбор на маса,избор наопоненти(макар и да са добри по-добре е да са познати).Изборът на часови пояс също е едно от тези предимства,така че да се възползваш от този фактор е само плюс за теб(особено ако не се чувстваш достатъчно сигурен в уменията си и в решенията,които взема на масата.
      Извод:след като се чувстваш по-добре в нощните сесии наблегни на тях и не забравяй да четеш статиите и всяка друга достъпна за теб информация за да стигнеш до момента,когато няма да се притесняваш по кое време на деня играеш и срещу кого си изправен.
      Надявам се да съм ти бил полезен,
      Поздрави и успех по масите
      Митко
    • SeLby77
      SeLby77
      Бронз
      Според мен е по-важно да се съобразяваш с това кога ти се играе и кога не, а не толкова колко е часът в момента. Една вечер ще ти се играе, друга - не. :)