начален бонус

• seanjohn912
      seanjohn912
      Бронз
      Преди повече от седмица съм отговорил и съм спечелил т.н 50 $ бонус.. Избрах си Покер Старс всичко е както трябва, но ни вест ни кост от тези пари.. нито по пощата получавам някакви писма нито ми се превеждат пари.. КВО СТАВА ?
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @seanjohn912,

Здравей,

Съжалявам за забавянето. Най-вероятно са ти поискали документи за самоличност. Провери си регистрирания имейл. Към момента не предлагаме обслужване на клиенти на български и трябва да пишеш на англ. език тук, ако не си получил имейл - иначе просто изпрати документите си.

Поздрави,
      Деси
    • AMULET66
      AMULET66
      Начален
      Преминах теста.Изтегих си bet365,отворих си сметка но не съм депозирал.И не мога да се логна. Трябва първо да потвърдя с код ,а не знам каде да го въведа този код. DA01 е кода но къде да го въведа не знам.Но проблема е,че и по телефона не мога да ги търся-няма такъв номер,по мейла ми дава че ел.пощата ми не е инсталирана правилно или нещо такова и....съм в необрано лозе.Помогнете моля.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей AMULET66,

Може да се възползваш от чата на живо на залата, това е другият им метод за работа с клиенти: цъкни тук.

Поздрави,
      Деси