Tooltips

• kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Може ли да сложите когато се разглежда списък с теми (напр. "Нови публикации" или списък от темите в даден подфорум) като tooltip когато си с мишката върху заглавието на дадена тема, да излизат първите X символа от първото мнение, за да може да се ориентира човек за какво става дума, че заглавия от типа на "Защо така", "Помощ" и т.н. стават все по- чести.

И докато съм тук - tab order-a на login page-a ви е прецакан (или по- скоро го няма). Въвеждаш потр. име -> tab -> вместо да даде фокус на тектсбокса с паролата, те мята някъде горе.

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Мерси за предложението, Коце! Предали сме го на отдела, който се занимава с обновяването на страницата ни.

"Tab" функцията за мен работи. Може би трябва да опиташ с друг браузър.

Поздрави,
      Деси

П.П. Ще е хубаво и всеки един от нас (модератори, админи, треньори и анализатори) да образова потребителите правилно да именуват своите следващи теми.
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Я да си ползвам темата да ви репортна още едно бъгче :)

Значи то и преди имаше проблем със статусите на форумните подраздели (показваше статус, че има нови публикации във раздела, въпреки че такива няма), но преди имаше workaround, който беше:

Да речем, че в раздел Диамант нямам непрочетени теми.
      Като отида на Форум, иконката до раздел Диамант показва, че имам непрочетени теми.
      Влизам в Диамант и после задължително без да влизам в някоя тема, кликам Форум и статуса на раздела се ъпдейтваше (сивата иконка за няма нови публикации)
      От 1-2 дена и това не помага и раздели, в които нямам непрочетени теми, постоянно си стоят с грешен статус (червената иконка т.е. има нови публикации).

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Коце,

Съжалявам да прочета, че имаш проблем с форума. Ще предадем за проблема на нашите софтуерни специалисти - ще ти пиша веднага щом имам отговор от тях.

Моля те само за малко търпение.

Поздрави,
      Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Кратък ъпдейт:

Оказва се, че нашите софтуерни специалисти са наясно с този проблем и дори вече работят по неговото разрешаване. Надяваме се скоро проблемът да бъде разрешен.

Поздрави,
      Надя