Начална измама

• twistR123
      twistR123
      Бронз
      Всичко е измама преди седмица време реших теста пратих си данните и не съм получил и монета не се занимаваите няма да получите никакъв начален капитал ВСИЧКО Е ИЗМАМА
  • 6 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Първо искам да те помоля да не отваряш нова тема, когато вече си го направил преди, ако проблемът е същия.

Също така ние не толерираме подобни изказвания в нашия форум - както вече си видял, мнозинството от нашите членове са започнали именно с началния капитал от $50. Разбира се, понякога има забавяне, но то се дължи най-често на факта, че в рамките на стандартната ни процедура за проверка на самоличността поисканите документи не са изпратени навреме.

Твоето изказване не се основава на факти и в никакъв случай не е градивна критика, но за сметка на това накърнява репутацията на PokerStrategy.com.

Издавам ти Жълт картон за това нарушение на правило 4 от нашите форумни правила. Следващо подобно нарушение ще бъде "наградено" с червен картон (отстраняване от форума).

Сигурна съм, че ако пишеш на отдела за обслужване на клиенти на тази страница, колегите ще се погрижат да получиш началния си капитал възможно най-скоро.

Поздрави,

Надя
    • ostromila
      ostromila
      Бронз
      Здравей, twistR123

Искам да ти потвърдя, че Няма никаква измама.
      Аз лично съм започнал с началния капитал на Pokerstrategy.com.
      Както сам виждаш, съм достигнал статус злато и солидна банка, за да играя NL25.
      Имам и доста поканени приятели, които са получили парите си.
      Ако всичко, което е необходимо си изпълнил, няма причина да не получиш парите си.

Поздрави от мен
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      В същото положение съм на twistR123 , така че не е измама, просто не си се постарал да прочетеш повече и да понахалстваш повече.
    • icakinen
      icakinen
      Бронз
      здравейте.....аз също реших теста....зарадвах се за бонуса,но обърках данните си при регистрацията.Както и да е....моя грешка.....писах до отдела за клиенти,а след това и до секюрити отдела......хората бяха много учтиви и в максимално кратък срок аяз получих своя начален капитал.Това според теб измама ли е?Можеха спокойно да не се занимават с мен.....Успех по масите ти желая
    • pastet89
      pastet89
      Бронз
      Първоначално публикувано от ostromila
      Здравей, twistR123

Искам да ти потвърдя, че Няма никаква измама.
      Аз лично съм започнал с началния капитал на Pokerstrategy.com.
      Както сам виждаш, съм достигнал статус злато и солидна банка, за да играя NL25.
      Имам и доста поканени приятели, които са получили парите си.
      Ако всичко, което е необходимо си изпълнил, няма причина да не получиш парите си.

Поздрави от мен
      Батка остави го бе. Такива като него са ми любимите... Както писах и в друга тема те не знаят какво губят, ама на сила нищо не става... Особено хубавите неща :D Странно ми е само тия хора дали не поглеждат другите секции от форума. Според мен ако попаднат на блога на Бах ще се позамислят дали е изамама.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Благодаря на всички, които споделиха опита си.

Надявам се, че и twistR123 се е убедил, че ще получи скоро началния си капитал.