Да!

• tiraninbg
      tiraninbg
      Бронз
      Преди около 1-2месеца направих теста и ми поискаха сканиране на лична карта или документ за самоличност, изпартих скан на шофьорската си книжка и после ми искаха и документ за местоживеене. Казах им че апартамента не се води на мое име и не получих повече отговор. Не се надявайте да ви дадат нищО!
  • 23 отговора
    • Sunrise1912
      Sunrise1912
      Бронз
      Е ти как си бронз тогава ?
    • tiraninbg
      tiraninbg
      Бронз
      Ако мислиш 4е знам... Само знам че не си получих парите. Нито един цент.
    • pavchetopc
      pavchetopc
      Бронз
      искам да попитам в каке покер акаунта ми се води пощата нали ?някой може ли да ми обясни ,понеже вече незнаят какво да ми кажат сладурите .
    • KarlS0nBG
      KarlS0nBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от tiraninbg
      Преди около 1-2месеца направих теста и ми поискаха сканиране на лична карта или документ за самоличност, изпартих скан на шофьорската си книжка и после ми искаха и документ за местоживеене. Казах им че апартамента не се води на мое име и не получих повече отговор. Не се надявайте да ви дадат нищО!
      Няма да е лошо да си провериш покер сметката.След като си със статус бронз трябва да си получил началния капитал.
      Btw Не е измама :s_confused:
    • tiraninbg
      tiraninbg
      Бронз
      Първоначално публикувано от KarlS0nBG
      Няма да е лошо да си провериш покер сметката.След като си със статус бронз трябва да си получил началния капитал.
      Btw Не е измама :s_confused:
      Мислиш че един месец като не дойде сега след 5дена са дошли? Или понеже един приятел ми прехвърли някакви центове(понеже нали не може да правя депозит за да взема стартовия капитал). И затова за дето някой ми е прехвърлил 10цента не съм го получил?!!??!!?!@
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Откъде пък го измисли това за апартамента, че трябва да е на твое име?! Просто трябва да докажеш, че живееш на даден адрес. Мобилни телефони, банкови сметки, кредитни/дебитни карти не ползваш ли? Чрез сметки за комунални услуги или банкови извлечения най-лесно се доказва адреса.

Измама е да, всички тук сме измамени - дадоха ни по $50, ти представяш ли си. :s_evil:
    • tiraninbg
      tiraninbg
      Бронз
      Забавен ли си? Първо аз им писах и второ ги питах нещо и не ми отговориха повече..
      Ето сега проверих... Имам точно 0,02$ на сметката които един приятел ми ги даде. Но от тях нищо.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Моля те официално да се въздържаш от изказвания в нарушение на форумните правила (погледни правило 4). Сигурна съм, че ако попиташ във форума кой е получил началния капитал, ще видиш, че ще отговорят достатъчно хора, за да се убедиш, че нашата компания не се опитва да те излъже.

Дори и апартаментът да не се води на твое име, можеш да изпратиш сметка за телефон например, или копие от банково извлечение (на което са потъмнени всички останали данни с изключение на името и адреса ти) и т.н. Това е стандартна процедура, която се изисква в определени случаи и от самите покер зали.

За съжаление си изпратил имейла преди няколко месеца, затова в момента не можем да проверим предишната кореспонденция. Желателно е в такива случаи да се повдигне въпроса навреме, за да може да се провери ситуацията.

Сега можеш да напишеш съобщение на отдела за обслужване на клиенти на тази страница, за да разрешиш проблема и да получиш началния си капитал.

Поздрави,

Надя
    • tiraninbg
      tiraninbg
      Бронз
      Hello! Like month ago or something I passed the quiz successfuly and was required to send a ID Document scan. I did it and after that i was required to send a comfirmation about the place I am living in but i said that the appartment wasn't on my name so i didn't. After that i wrote u a few more emails but i didn't get any further answers. I hope you can help me.
      Ето това им написах. И кога и къде да очаквам отговора?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от pavchetopc
      искам да попитам в каке покер акаунта ми се води пощата нали ?някой може ли да ми обясни ,понеже вече незнаят какво да ми кажат сладурите .
      По принцип в Cake Poker влизаш с имейл адреса си, но после имаш и псевдоним - screenname. Трябва да им дадеш своя screenname, за да ти преведат парите.

Поздрави,

Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Hello! Like month ago or something I passed the quiz successfuly and was required to send a ID Document scan. I did it and after that i was required to send a comfirmation about the place I am living in but i said that the appartment wasn't on my name so i didn't. After that i wrote u a few more emails but i didn't get any further answers. I hope you can help me.
      Ето това им написах. И кога и къде да очаквам отговора?
      Отговорът ще дойде на същата страница, на която сега си им писал. Горе вдясно на страницата до полето с езика ще се появи и едно писъмце, когато имаш отговор.

До 24 часа ще имаш отговор.

Поздрави,

Надя
    • tiraninbg
      tiraninbg
      Бронз
      Dear tiraninbg,

Thanks for your message.

My colleague has replied to your email on January 1st already. Please check your email inbox.

Thanks in advance.

Best regards,
      Jeff
      Добре аз като не го пазя този имейл? Писах пак но още не ми отговарят.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Щом си им писал, ще ти отговорят скоро, не се притеснявай.
    • tiraninbg
      tiraninbg
      Бронз
      Вчера ми отговориха и им пратих 3те скана. Казаха 4е са ги получили, но още нямам отговор. :(
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Може да отнеме 2-3 работни дни, докато колегите от отдела за сигурност успеят да обработят изпратените документи.

Моля те за малко търпение.

Поздрави,

Надя
    • tiraninbg
      tiraninbg
      Бронз
      През уикенда мога ли да очаквам нещо да получа?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Да, нашите колеги работят и през уикенда и е възможно да обработят твоите документи и тогава.

Не забравяй обаче, че преводът на началния капитал зависи и от покер залата, което от своя страна може да забави превода през уикенда.

Поздрави,

Надя
    • tiraninbg
      tiraninbg
      Бронз
      Е не.. Току що получих е-мейл че съм получил 50$ в някакъв Еверест покер... Какво по дяволите е това? Аз им казах 4е искам стартовия капитал да ми дойде в ПокерСтарс.. поне ТРИ пъти го казах... А те в някъв измислен дето дори незнам дали съществува...Какво е това?
    • Kelesha0
      Kelesha0
      Начален
      ХАхахаах, много си отворен, не стига, че ти дават безплатен банкрол ! :D
    • 1
    • 2