Кои ми е акаунта

• 7 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Вече съм ти отговорила в другата тема, в която си попитал, но нека да ти кажа и тук:
      По принцип в Cake Poker влизаш с имейл адреса си, но после имаш и псевдоним - screenname. Трябва да им дадеш своя screenname, за да ти преведат парите.

Поздрави,

Надя
    • pavchetopc
      pavchetopc
      Бронз
      не че съм глупав или нещо просто те продължават да ми пращат ,че го няма този акаунт .дори си пратих пощата за акаунт (отчаяние ).мерси все пак
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      А пробва ли да пишеш на Cake Poker? Може проблемът да е при тях. Напиши и на тях за всеки случай, може това да реши проблема.

Поздрави,

Надя
    • pavchetopc
      pavchetopc
      Бронз
      Да ви кажа честно вече го смятам за един вид социален контант :) .Пиша на вас вие казвате едно .Пиша на колегите от английския отдел те казват друго .После пиша на каке покер и копирам тговора им и го пращам на английския ви отдел .Те казват всичко е добре ,ще се опитаме да прехвърлим бонуса .След 48 часа казват ,че акаунта ми е несаществуващ.В началото това много ме ядсваше това ,че ме правеха на идеот ,но сега открих и забавна страна (все пак мина седмица откакто си направих "несъществуващ акаунт ").
      Сега поне влизам и си пиша каквото поискам .А те дори не смеят да отговорят понеже копирам вече дадените ми отговори и се получават разминавания :) .
      Не ми е до бонуса просто поне ако може ми дайте право да прочета бронз статийте нищо повече не искам .Отказвам се най-сериозно от 50то долара .Няма да ве занимавам повече ,просто статийте ми станаха интересни И ако може поне бронза да прочета .Не искам много...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @pavchetopc,

Предполагам проблемът е със сметката ти в покер залата. Ако на нас ни излиза, че няма такава сметка, а ние взимаме тази информация от покер залата, значи с тях трябва да си решиш проблема.

От друга страна, моля да си провериш съобщенията тук. Разбирам, че е неприятно да се бавят така нещата, но отделът ни за клиенти прави всичко възможно да ти помогне.

Поздрави,
      Деси
    • pavchetopc
      pavchetopc
      Бронз
      нямам нищо против обслужването .винаги отговаряте точно и сте доста бързи .да не говорим ,че на ден се изпращат много писма от хора като мен ,които дори не могат да пишат . просто някъде има проблем явно. :) благодаря за вниманието
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Да, явно някъде е възникнал проблем с тази сметка в Cake Poker.

Защо не си избереш друга покер зала от списъка? Когато имаш сметка в друга зала, просто пиши на отдела за обслужване на клиенти коя е залата и какво е потребителското ти име / псевдонимът ти там и те ще преведат началния капитал в тази сметка.

Поздрави,

Надя