заключена тема?!?!

• 26 отговора
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Къде?След като има картони и аз смятам,че не е необходимо да се затварят теми.Все пак живота не е само покер.А и ,че хората се опитват да разбират от всичко и се вълнуват от всякакви неща е по добре за по богатата "обща култура" на българина.Човек не може да бъде експерт във всички области но не му пречи да се интерисува от всичко.Ако все повече хора смятат това да разбираш от всичко за лошо ще дойде време когато много малко "БЪЛГАРИ" ще знаят кой и кога е създал българската държава.
    • phillllip
      phillllip
      Бронз
      Сигурно ги е страх и тях, че се говори колко бързо увяхвали герберите.
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Ами кат си от Русе да си направим един плакат"НЕ НА ЗАКЛЮЧЕНИТЕ ТЕМИ" и да вървим на плпщада. :D
    • phillllip
      phillllip
      Бронз
      :D :D :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Кат' сте от РусИ и сте момиче + момче, аз бих ви препоръчал друго... Може да ви помогне и да разпуснете, вместо да създавате безсмислени теми, че и да ги пълните с коментари.

Първоначално публикувано от phillllip
      Да организираме протест против заключването на теми.
      Давай брат! Всички смърфове сме с теб!
      А защо не е в "Мнения и предложения" раздела?

П.с. Като пишете простотии, не само ще ви ги заключват, ами ще ви ги и трият темите...

Peace!
    • phillllip
      phillllip
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Кат' сте от РусИ и сте момиче + момче, аз бих ви препоръчал друго... Може да ви помогне и да разпуснете, вместо да създавате безсмислени теми, че и да ги пълните с коментари.

Давай брат! Всички смърфове сме с теб!
      А защо не е в "Мнения и предложения" раздела?

П.с. Като пишете простотии, не само ще ви ги заключват, ами ще ви ги и трият темите...

Peace!
      Някой се е напил и е бил лош тая нощ май.
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ицак, нещо против Русе ли имаш?
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Не ви е в ред дрегера нещо PokerStrtegy.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от kymupa
      Ицак, нещо против Русе ли имаш?
      Имах предвид, че близостта ги улеснява. :) Против града - нищо...

Първоначално публикувано от vesito80
      Не ви е в ред дрегера нещо PokerStrtegy.
      ъ? ?(

П.с. Просто съм изразил потребителското си мнение против апела за протест на автора и последвалата подкрепа. Защото повечето потребители тук се взимат прекалено насериозно, не четат правилата на форума, след това не ги спазват и накрая PokerStrategy.com им виновни...
      Нормално е да ви се затварят темите.

Поздрави,
      Христо
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Е та нали това е идеята, всеки да си дава мнението.Но понякога вземай под внимание и в кой раздел е темата и мнението на свободния потребител.С цялото ми уважение към теб ще кажа ,че си личи когато си употребил алкохол но на мен това не ми пречи както и всяко едно твое мнение та дори и да не съм съгласна с него.
    • phillllip
      phillllip
      Бронз
      За moodkiller май няма картони в покерстратеджито само за простолюдието има май.
    • vladigeorgiev84
      vladigeorgiev84
      Бронз
      Първоначално публикувано от vesito80
      С цялото ми уважение към теб ще кажа ,че си личи когато си употребил алкохол
      Ицо, от сутрин ли почваш да къркаш? :facepalm:

Тази тема е напълно безсмислена!
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      За moodkiller май няма картони в покерстратеджито само за простолюдието има май.
      Връзкарче е :D
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Само да кажа за желаещите да пишат в темата,че тя си има предистория и е препратка към друга тема и така може някой да остане с грешно впечатление.Ако не е така нека Филип като създател на темата да ме поправи.
    • phillllip
      phillllip
      Бронз
      Тръгна от темата за шистовия газ и протестите свързани с него :rolleyes: . Темата естествено се отплесна към политика и т.н :f_biggrin: . И понеже модераторите не знаят кой е къртицата на Ушевите :facepalm: в сайта на стратеджито - решиха да затворят темата, тъй като почна да се плюе по управляващата партия, а това може да доведе до затваряне на нашия втори най-любим сайт след фейса разбира се :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: . И така започнах темата в знак на протест с/у затварянето на теми. Благодаря на всички които се включат в този мълчалив протест - просто пишете каквото ви е кеф.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Не виждам да е нарушил правилата... Гледам, че е писал в секция "На лафче и минути за забава". А и въпростният е получавал картони в далечното минало, не се безпокой. Всички сме равни пред правилата.

П.с. Прекалявате с исканията си, чувствайки се онеправдани, дори сами да знаете, че са необосновани.
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Не виждам да е нарушил правилата... Гледам, че е писал в секция "На лафче и минути за забава". А и въпростният е получавал картони в далечното минало, не се безпокой. Всички сме равни пред правилата.

П.с. Прекалявате с исканията си, чувствайки се онеправдани, дори сами да знаете, че са необосновани.
      Ицо чувстваш ли се като доброто ченге вкарало хиляди бандити в затвора ,което в последствие е вкарано в същия затвор със бандитите които е прибрал :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Това в кръга на шегата,пък и нека да се лее спам.........
    • phillllip
      phillllip
      Бронз
      Абе някой пак сте по равни. Айде молятИИИИИИ се. Цял град обиди, ама няма как да осъзнаеш, защото богоизбраните са такива - те не могат да бъдат съдени за делата си.

П.С. От хенгоувър на хенгоувър, става геймоувър.
    • 1
    • 2