strategy points проблем

• kdpbg
      kdpbg
      Бронз
      Здравейте от около седмица играя в Еверест направил съм около 700Summit Points но в профила ми Стратеги точките ми продължават да са нула ,каква би могла да бъде причината?В момента избивам бонус ,но в началото играх няколко дена без бонус и без VIP summit!
  • 7 отговора
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      Здрасти,и аз имам същия проблем.От 3 дена не са ми отчитани никакви стратеджи точки:(
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      и аз игрия в еверест:)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Понякога точките се актуализират със забавяне, докато изчакваме информацията от покер залата.

За да сте сигурни обаче, че всичко е наред и става дума само за подобно забавяне, пишете на отдела ни за обслужване на клиенти на английски език и попитайте конкретно.

Поздрави,

Надя
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      Мерси Надя! аз смятам да изчакам до утре, и евентуално ще пиша на съпорта! а все още има ли награди на БГ топ 20??
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      В момента нямаме промоция Топ20, само ежемесечната ни промоция Топ250 за всички общности.

Когато има такава или подобна промоция, това ще бъде обявено в нашата секция Новини.

Поздрави,

Надя
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      точките ми дойдоха:) айде ще чакам пак да има бг топ 20 или някакъв турнир за топ 20 поне:) още 1 въпрос имам и те оставям на мира:) - поканил съм доста приятели в покерстратеджи,но нямам покана за фриирол за 5000$. каква може да е причината?
      мерси за бързите отговори
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Не се притеснявай - задавай колкото въпроси имаш :)

Тези турнири винаги се обявяват в новините, когато има, защото се провеждат в различни зали.

Предлагам ти да следиш новините, за да не пропуснеш в коя зала ще бъде турнирът този месец, там ще пише и кога започва регистрацията - самите покани се изпращат малко преди нея.

Само че имай предвид следното - за да се класираш за турнира за февруари, трябва поне един от поканените от теб членове да е събрал/а своя първи StrategyPoint през януари.

Поздрави,

Надя