Стейк и публикации

• bgludost
      bgludost
      Бронз
      Искам да дам предложение с което смятам, че доста хора от сайта ще се съгласят. До колкото разбирам сайта е за подпомагане на хората които сега започват да се учат и да играят покер и раздела "Спонсорсво- търся и предлагам" е за тях, защото не всеки може да отдели 100-200лв за да започне да играе както е по БРМ с поне 50БИ. Знам че напоследък имаше мн хора които правеха теми и мн хора изгорха от тях, но мисля че изискванията които ще поставили са прекалено завишени. Статус Злато и поне 300 публикации. Мисля че не е нужно да е чак статус злато, а може да се свали и на сребро (бронз е прекалено малко). Отностно минимума за публикации не виждам това с какво помага да се разбере кой ще си вземе парите и няма да играе и кой не. Мисля че ако покрива минимума от време на регистрация и има поне 100 публикации това означава че човека е сериозен и се опитва да се развива и трябва да му дадете шанс и възможност за това, нали все пак това е смисъла и идеята на сайта. А и все пак всеки сам си решава дали иска да стейкне някой или не. Надявам се в тази тема повече хора да се изкажат и да се дадът мнението и ако мислят като мен модераторите да се замислят и да оправят това.
  • 29 отговора
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      Така е,а нали има и някой,който гарантира за тебе.Кофти е да те измамят със стейк иначе наистина
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Това за сребро и за 100 публикации си го писал, защото ти ги имаш ли ? И двете следят активността. Я покажи един с над 1000 публикации, който би си позволил да открадне 200-300$ от спонсориране ?
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от gunnerboy22
      Това за сребро и за 100 публикации си го писал, защото ти ги имаш ли ? И двете следят активността. Я покажи един с над 1000 публикации, който би си позволил да открадне 200-300$ от спонсориране ?
      Значи тебе нема те стейкна докато не направиш 1к публикации. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

И по темата,аз като реша да стейкна някой дори и с 5 публикации да е ще го стейкна.
      Иначе идеята на ПС е ок,понеже се беше напълнило с душички търсейки шанс,който завличат хората доверили им се за тяхно добро,така че мен ме кефи как са го измислили.
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Първоначално публикувано от 4o4ity
      Значи тебе нема те стейкна докато не направиш 1к публикации. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Утре ги правя, ама за статуса ще ми трябва 1 месец. Аз тебе и с 3к публикации няма да те спонсорирам :f_biggrin:
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз

Утре ги правя, ама за статуса ще ми трябва 1 месец. Аз тебе и с 3к публикации няма да те спонсорирам :f_biggrin:
      УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ тва беше грубо :D :D :D :D :D :D
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз

УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ тва беше грубо :D :D :D :D :D :D
      Не бе преди съм те спонсорирал, ама като беше с 1-2К, а с 3К публикации си си чисто и просто спамер, то не ти остава време за игра :D
    • bgludost
      bgludost
      Бронз
      gunnerboy22 не го пиша защото аз нямам статуса. Аз до 2-3 дена ще съм злато и няма да ми пречи какво е изискването за статуса, но за мн хора които сега започват е проблем.
      4о4ито това което казваш няма как да стане понеже, ако някой с 5 публикации пусне тема ще я заключат за минути и аз точно заради това пуснах тази тема. За да се даде шанс на тези които сега започват и нямат необходимите изисквания. Да се намалят изискванията и да не се заключват темите на минутата, а да се даде шанс на хората, а вече ако няма интерес или никой не иска да го стакне да се заключва темата. Напоследък в този раздел се стейкват все едни и същи хора които вече са се доказали и са изградили и банка, а тези които сега се опитват да го направят и не покриват изискванията не им се дава тази възможност
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Форумът за спонсориране е за успешни играчи, а не начинаещи.

Тази дискусия се води за пореден път и ще си позволя да цитирам цяла публиакция от много подобна тема.

Първоначално публикувано от DessiP
      PokerStrategy.com ви предоставя тази услуга на добра воля и без да се ангажира да поема отговорност и да застава зад потребители. Всички трябва сами да си изграждат имидж, а потребителите, които искат да инвестират пари, трябва сами да преценят на кого имат доверие.

Статус има, защото по този начин не се регистрират постоянно фалшиви сметки. Поне броят е значително занижен.

Брой публикации - това е добър начин да се изгради имидж в общността, също така отново се предпазваме от куп фалшиви сметки на знайни и незнайни хора. Спам публикации и такива натрупани в кратък период, които си личи, че са изцяло създадени само за да има бройка, няма да бъдат зачитани никога.
      Откакто променихме всичко, има много малко оплаквания за измами и фалшиви сметки, това за нас означава, че нещата са по-спокойни и опитите за измами значително по-малко и лесни за забелязване.

Какво правите с вашите пари, това е ваше решение, но ако искате да става в нашия форум, наше право е да направим каквото можем, за да създадем една поне малко по-сигурна среда за спонсориране.

Ние от PokerStrategy.com ви даваме възможност да искате помощ чрез нашите услуги и всичко ще се случва според нашите условия, защото многобройни оплаквания долетяха до нас за измами. 300 публикации, които не са умишлен спам, са добър начин всеки сам за себе си да реши. Ако тези условия не се харесват на нови членове или такива, които никога не пишат във форума, съжалявам, но няма да ги променим в услуга на тях.

Ако екипът ни сметне, че има повече недоволни потребители или коментари във връзка с форума за спонсорираме, има вероятност да не предлагаме тази услуга в нашия форум.

Моля да запазим добрия тон и да не се обиждаме.

Тъй като ние нямаме какво повече да добавим по тази тема, затварям я. Ако в бъдеще имате други предложения по тази тема, моля да пишете на bulgaria@pokerstrategy.com.

Поздрави,
      Деси
      PokerStrategy.com е за всички играчи. Помагаме на новите да започнат, на започналите да напреднат и на напредналите, да комуникират с други напреднали играчи и да напреднат още повече. Форумът за споносиране никога не е бил, и няма да бъде, за тепърва започващи покер играчи, а за успешни такива, които имат високи шансове да спечелят много повече - този форум е за доказали се добри играчи.
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Идеята на стейка е и двете страни да са печеливши а не само едната.Тея които сега започват има фрийроли или ако искат в темата за просяци си извинение.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей vesito80, разбирам, че е вид шега това, която казваш, но аз съм длъжна да обясня на останалите.

Форумът за спонсориране на успешни играчи е достатъчно изключение. Отделен форум за просия не плануваме да има. Това е в разрез с правилата на форума ни. Моля всички, които не са запознати с правило номер 3, да го сторят сега: цък.

Поздрави,
      Деси
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Аз предлагам изискванията да се сменят на Статус бронз и минимум 3,788 публикации
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от petarvalchev
      Аз предлагам изискванията да се сменят на Статус бронз и минимум 3,788 публикации
      Здравей petarvalchev,

Моля да прочетеш моята публикация, за да се запознаеш с причините, поради които няма да променим условията. Те са описани тук: цък.

Факт е, че демократичният избор не винаги е възможен и затова има правила, които се определят не от потребителите, а от управата на общността. В PokerStrategy.com винаги сме се грижили за интересите на своите членове, точно поради тази причина ние няма да променим условията.

Поздрави,
      Деси
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Деси, за съжаление не е шега и го написах в изблик на гняв.Много често са ми досаждали хора които буквално просят по чатовете и е ужасно.На покер старс на фрийрола за БГ който вече го няма постоянно имаше такива дето просеха пари.И имаше хора които им даваха и по най наглия начин просяците си ги изиграваха за минути и пак идваха.А аз там съм играла по 5часа за центове половин година.Нямам нищо против никого но това е покер и ако решиш да се забавляваш с това харчи си от бизнеса или заплатата или си играй безплатни за удоволствие.Аз се опитвам да си изкарвам хляба с това и ми е гадно когато някой иска нещо наготово.
    • bgludost
      bgludost
      Бронз
      Значи аз от твоето изказване " Форумът за споносиране никога не е бил, и няма да бъде, за тепърва започващи покер играчи, а за успешни такива, които имат високи шансове да спечелят много повече - този форум е за доказали се добри играчи. " разбирам че този раздел е само за хора които печелят супер много, но от това ми идват два въпроса:
      1. Тези играчи са се доказали вече и са много навътре в покера и те нямат голяма нужда от стейк понеже вече са си изградили банка за да играят спокойно по БРМ.
      2. Кой определя кой играч е "има шанс да спечели" и кой не. Модераторите или хората който искат да го стейкнат? И защо си мислите че ако няма 300 публикации човека не е сериозен, няма да се отнесе с необходимото внимание и концентрация към стейка и събитието или че не е печеливш?
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Първоначално публикувано от bgludost
      И защо си мислите че ако няма 300 публикации човека не е сериозен, няма да се отнесе с необходимото внимание и концентрация към стейка и събитието или че не е печеливш?
      Публикациите не са повод да мислим че не е печеливш или че няма да се отнесе с необходимото внимание и концентрация към стейка и събитието. По - малко публикации значи за мен е по - непознат и възможността за измама е в пъти по - голяма от такъв с повече публикации.
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      @bgludost

Аз искам стейк за 400$, сметни ако 30 дни си ги плащам сами не спечеля нищо а само най-много минкешове, какво ще стане. Може да погледнеш един от най-добрите МТТ играчи в руската общност играе МТТ до 1000$ и иска стейк за 6К. Ами и той не може да си позволи голям суинг нали така, то всъщност може ама после трябва да свалиш 2-3 лимита, а на кой му се свалят :)
    • bgludost
      bgludost
      Бронз
      Това е така наистина, но при вас случаят е друг, понеже вие сте минали вече микро лимитите на кеш и мтт и сте си изградили и банка и стил на игра. Вие искате стейк не защото нямате банка, а защото искате да играете мтт с по голяма входна такса където и печалбите са по големи, а хората са по малко.Ако не получиш стейк просто ще свалиш лимита на мтт и пак ще играеш, а какво правят хората които са на най ниските лимити и не могата да си позволят да вкарат толкова мн пари, а им се играе и искат да изградят и те банка. Тук не говоря за хората които сега започват да се учат от начало, а за хората които са играли и по някаква пречина нямат банка(наложило се е да я изтеглят, залата е закрита или просто са допуснали грешка) те не могата да свалят лимита и ако нямат 300 публикации какво им остава освен да спрат да играят покер? Нали все пак този сайт е за да се учим да играем и да напредваме, как може да стане това ако не им даваме тази възможност?
      Ето например това е една такава тема : 2x Sunday Milion 10mln GTD s Andripe4kata i Pst1us1
      И двамата играчи са добри и са показали добри резултати, макар че те не играят на микро лимитите, но все пак не могата да получат стейк не защото не са печеливши играчи, а защото единия няма статус, а другия необходимите 300 публикации. За мен тези изисквания са прекалено завишени
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от bgludost
      Значи аз от твоето изказване " Форумът за споносиране никога не е бил, и няма да бъде, за тепърва започващи покер играчи, а за успешни такива, които имат високи шансове да спечелят много повече - този форум е за доказали се добри играчи. " разбирам че този раздел е само за хора които печелят супер много, но от това ми идват два въпроса:
      1. Тези играчи са се доказали вече и са много навътре в покера и те нямат голяма нужда от стейк понеже вече са си изградили банка за да играят спокойно по БРМ.
      2. Кой определя кой играч е "има шанс да спечели" и кой не. Модераторите или хората който искат да го стейкнат? И защо си мислите че ако няма 300 публикации човека не е сериозен, няма да се отнесе с необходимото внимание и концентрация към стейка и събитието или че не е печеливш?
      PokerStrategy.com на добра воля дава на играчите да създават свои профили и да искат помощ в замяна на спазване на правилата ни. Други пък имат право да купуват дялове. Ние, PokerStrategy.com, не преценяваме кой е добър играч и на кого да гласувате доверие, модераторите, като част от екипа също нямат право да дават съвети. Изборът е само на потребителите ни.

Идеалният вариант е добри играчи да искат да бъдат спонсорирани. Обяснила съм по-горе подробно защо искаме статус и публикации. Потребителите сами трябва да преценят на кого да имат доверие и кой е печеливш. Ние предлагаме тази услуга безплатно за двете страни, ние не печелим нищо от тази услуга. Наша отговорност е, да се грижим да има колкото се може по-малко опити за измами, затова имаме и тези правила. Ние обаче не поемаме отговорност в кого инвестирате и дали те ще оправдаят очакванията ви. Моля да се запознаеш с правилата: цък.
    • sneaker1212
      sneaker1212
      Бронз
      Аре човек никой не ти е длъжен с нищо ..особено със стейкване.
      Кой мислиш би дал пари на неопитен играч и без голяма вероятност за по-голяма възвращаемост..това да не е благотворително дружество.
      Блъскай фрероли или депозирай докато имаш за игра..както повечето тука.
      Пс:И аз не съм съгласен до някаква степен за статусите-нужен злато/пълна безсмислица..ама сами се сещате.
    • 1
    • 2