Фенове на WoW

• xwink93
      xwink93
      Бронз
      Здравейте стратези,искам да попитам дали има фенове на WoW ако има да се съберем да си направи една групичка/прайд и да си мачкаме стабилно,предлагам ако се съберем 4-5 човека да почнем от другият месец защото тогава ще пуснат нов сървар на катаклизъм и всички ще вдигаме на равно,и ще можем да си помагаме.
  • 9 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Спрях го още преди Катаклизма за моя голяма радост. :]
      Само 9 месеца бях зомби.
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      завиждам ти....тая сутрин се събудих в 9 сутринта щото ми се играеше УоУ събуждам се и ми се играе ве...пуснах си го и така....нищо че си легнах в 4 сутринта...ако беше за нещо друго нямаше да стана ама пуста му и краста.
    • nsavov
      nsavov
      Сребро
      Играеш покер, а не щеш да отделиш малко кинти за оригинала...
      Аз започнах 1 седмица преди ТБЦ, играх 3 месеца и спрях... Пуснаха WOTLK играх 2 месеца и спрях... Пуснаха Катаклизъм (най-доброто след класика) и него два месеца го играх и спрях. На 85ти левел ги убивах 3ма сам с моя prot warr. 1 път даже играх 5 поредни арени 2v2, където тоя от моята умираше за 5 сек и после сам си ги убивах двамата :s_grin:
      Радвам се, че спрях - тва е голяма загуба на време, освен ако не продаваш акаунти или голд. ;)
    • sneaker1212
      sneaker1212
      Бронз
      Имаше някаква статив ,че някакви китайските затворници изкарвали наказанието, като блъскали WOW 10-12 часа за злато и съответно да продават.
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      играх TBC с 70 лв warlock, много ги мачках на PVP, бях може би човека с най-много убийства на вече не съществуващият burning wow. След това ми стана тъпо и спрях, а и като цяло си е губене на време и играта нищо не може да ти даде...
    • radotooo
      radotooo
      Бронз
      Дам и аз бяха много адиктед навремето , но в един момент просто ми писна от тогава 5-те ми 80така седят на стенд бай но едва ли някога бих играл от ново .... сега чакам диабло 3 да видим каква ще е хавата там ;)
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      когато дочакам Diablo3 личният ми живот ще секне....просто ще е невероятно мазало
    • ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Единствения ми екжпирианс с играта е как един приятел си уговаря среща с други типове да убият чудовище,като той помпеше едно копче 10мин,защото бил лечител или нещо такова.Не казвам,че не е фън,ама...
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от ninjaflash
      като той помпеше едно копче 10мин,защото бил лечител или нещо такова.Не казвам,че не е фън,ама...
      И аз съм го практикувал това... :facepalm:
      Общо взето Арена (PvP) беше по-яко! Стигал съм максимум 2250 рейтинг на 3v3 и 2050 на 2v2, но винаги са ми липсвали добри съотборници. :( Поради тази причина вече не харесвам отборните игри, гадно е да влачиш някого на раменете си.

Между другото тази тема се превръща в тема за анонимните гейм маняци. :D