Тракване на сметка

• Thriller89
      Thriller89
      Бронз
      Добър вечер,реших да си напиша ника в Pokerstars тук и ми изписа,че вече съм тракнат и събирам стратеджи точки..попринцип знам,че е невъзможно освен ако при регистрация на ника в Pokerstars не въведеш маркетинговия код.Та въпроса ми е следния-събирам ли сега стратеджи точки или не? Благодаря много :) :)
  • 10 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей Thriller89,

Ако при създаването на сметката ти в Poker Stars, не си изтеглил софтуера през нашия сайт или не си въвел маркетинг кода - "strategy-bg ", то сметката ти няма да бъде свързана към нас.

Моля те отбележи, че този процес е необратим и в последствие няма начин дадена сметка да бъде тракната към PokerStrategy.com, a създаването на втори акаунт е против правилата на залата!

Ако имаш други въпроси не се колебай да питаш в тази тема или да отвориш нова!

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • Thriller89
      Thriller89
      Бронз
      Не съм си правил 2-ри акаунт,просто там където са изброени залите и има възможност да си напишеш ника,аз реших да си го запиша и ми изписа това,че ми е тракната.Иначе не съм се и надявал да бъда тракнат :)
      Много благодаря за отговора :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Thriller89,

Виждам, че сметката ти от тази зала вече е въведена при нас, от вчера. Ако си следвал всички стъпки за регистрация в PokerStars, които са описани тук, сметката ти трябва да е тракната: http://bg.pokerstrategy.com/poker-stars/download/.

На този етап не мога да ти кажа дали ще печелиш StrategyPoints, ще имаме информация за сметката ти до 48 часа от момента, в който си играл с истински пари. Можеш обаче да попиташ покер залата още сега: support@pokerstars.com, те ще видят дали си успешно тракнат вече.

Моля в бъдеще да ни пишеш в Помощ за сметката си.

Поздрави,
      Деси
    • Thriller89
      Thriller89
      Бронз
      Благодаря,Деси :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от Thriller89
      Благодаря,Деси :)
      Пак заповядай. :)

Поздрави,
      Деси
    • cabecmabec
      cabecmabec
      Бронз
      Може ли да попитам и аз дали съм тракнат и ако не -> възможно ли е да се тракна, при положение, че съм регистриран вече в Покерстарс ? Понеже се скарах с Евереста, си търся алтернативи.
      Никнейма ми е същия.

Благодаря.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей cabecmabec,

Ако не си създал своята сметка в дадена зала през нас, то не си тракнат и в общия случай няма какво да се направи по въпроса. Все пак, предвид че става въпрос за личната ти информация, моля пиши в Помощ, където ще можем да ти отговорим най-добре!

Поздрави,
      Камен
    • cabecmabec
      cabecmabec
      Бронз
      Тоест, сега като намразих Еверест, който е тракнат към ПС и след като имам вече регистрация в покерстарс, няма как да трупам точки тук?Странно.
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Първоначално публикувано от cabecmabec
      Тоест, сега като намразих Еверест, който е тракнат към ПС и след като имам вече регистрация в покерстарс, няма как да трупам точки тук?Странно.
      Е кое му е странното??

Тракваш се през ПС в Еверест - трупаш точки тук като играеш в Евеврест.
      Тракваш се през ПС в Старс - трупаш точки тук като играеш в Старс.

Не си тракнат през ПС в Старс - трупаш точки но някъде другаде като играеш в Старс.

Странно ли е?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей cabecmabec,

Има и други зали освен Everest Poker и PokerStars:
      http://bg.pokerstrategy.com/online-poker-rooms/

Ако не си сигурен коя зала да избереш, можеш да попиташ в тази тема:
      Избор на покер зала: попитай експертите!

А ако държиш да играеш в PokerStars, можеш да трупаш точки тук и да отключиш съдържанието ни, като си закупиш някой от образователните ни пакети със StrategyPoints:
      http://bg.pokerstrategy.com/buy-points/

Поздрави,
      Камен