Критика/Предложения към PS

• Thuler
      Thuler
      Бронз
      Мненията които искаше darkone да копирам от тази тема http://bg.pokerstrategy.com/news/content/Форум:-Теми-и-блогове-на-седмицата_55800/

Предложения

4o4ity - и тея джемстоуни през ден има новина за тях-Джемстоун Януари,Джемстоун покани приятел,Джемстоун Фeвруари,даже и в интервюто на petrakow i Petchoveka,сякаш 80% от форума рейква по 5к на месец

petarvalcev - Напишете новина за българските успехи, преведете новините за хай стейк покера от английската общност ... има къде къде по-полезни работи, с които да се занимавате.
      И после как да се стимулират хубавите теми, конструктивните, тези от които може да се научи нещо, след като ВИЕ не им обръщате достатъчно внимание.

Thuler - Мен друго ме дразни от много време, не се качват новини от покер света, както в другите общности и български форуми. Гледаме една и съща промоция качена 924923 пъти

ddoichev- Бих желал да чета новини относно турнирите онлайн и на живо. За българските успехи също така, а не само на членовете на Покерстратеджи.

Shrik76-И да попитам защо няма никаква информация за турнира който се провежда във Правец.99% от новините ви са парично ориентирани или безмислени,камъни-мамъни,точки-мочки,риби-мриби.

freax0r В смисъл, че този тип обзор на седмицата не е нужен

Критика

Shrik76 -99% от новините ви са парично ориентирани или безмислени,камъни-мамъни,точки-мочки,риби-мриби

Thuler Въобще виждаме само новини които да ни подтикват да правим повече рейк...и то в зали като еверест и 24покер които разполагат с мега добрия софтуер на 10 години и с колосалните 1500 играчи онлайн в пиковете часове. Все едно повече 5 човека правят по 7500 сп в еверест ....

4o4ity- Явно си нямате друга работа, за да пускате подобни "новини"... което е доста лошо при положение, че в английската общност има толкова новини, които "чакат" да бъдат преведени ... а и ще са доста по-полезни, отколкото да правите някакви подобни обзори на седмицата ... (facepalm)

Добре каква е целта на тази тема и с какво може да ми помогне за развитието ми като покер играч?Или с какво мога да се информирам след като прочета тази безсмислена новина?

petarvalcev По-безмислена новина нямаше накъде .. FACEPALM Явно все повече се потвърждава твърдението, че спама в този форум взима връх. А преди не беше така. За жалост почти достигнахте конкурентия форум.

insomnia666,
      Мдам,този път се издънихте яко.Аз мога да кажа ,че е супер тъпа тази промоция с купуването на точки, която се натяква постоянно.Ако някой от българската общност си купи точки,може да го сложите ,като сензационна новина
  • 68 отговора
    • excentrzm
      excentrzm
      Бронз
      Съгласен !
      Аз от доста време си мисля , че ако се правят анализи на потребителски сесии ще е 100 пъти по-добре от 555 ръце пуснати за анализ.
      Идеята ми е , не да се пуска като промоция или нещо такова , а всеки да си качва сесия и да се анализира от даден треньор.Естествено всеки ще качва сесия и няма да можете да смогнете , но пък може да се измисли нещо за това :)

:s_biggrin:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Когато видях коментарите в новината, бях сериозно изненадана от спама, който се беше образовал там. Тази новина, както и редица други, които ще създаваме, е част от нов график за новини, който е изцяло посветен на нашата общност, на нашия форум, на българските успехи по света и в чужбина. Ние не се фокусираме нарочно над успехи на наши стратези само, за съжаление досега не беше открит нито един репортер за покер новини, та затова не можехме да следим всички успехи на хора в България. Дори това предстои да се промени, но ни се искаше да го обявим в друг момент.

Не очаквах подобен обиден тон и искам да ви помоля да говорите градивно.
      Ако бяхте изчакали, щяхте да видите колко други новини сме подготвили. Няма да толерирам подобен тон срещу екипа ни и работата, която той е вложил. Коментарите ви показват неуважение към работата на редица отдадени на работата си фрийлансъри.

Кажете, че искате повече новини от света на покера, докажете го, като ги четете тези новини. Използваме инструменти за анализи и благодарение на тях решаваме кои новини са ви най-интересни и публикуваме такива. Ние сме български общност и локализиран сайт, а не буквален превод от английски. След празниците Надя, Камен, аз, нашите преводачи и редактори седнахме да създадем нещо, което сметнахме, че ще ви е интересно.

Нормално е да рекламираме най-новата и уникална наша промоция активно първите два месеца. Нормално е, защото цели 10 месеца никой няма да има възможност да се възползва от нея максимално и е наше задължение да се погрижим да стигне до очите на всички до края на месец февруари. От там нататък започват наказателни точки

Отбелязали сме си, че се интересувате от новини от света на покера и ще ви доставяме такива и сме го правили и досега.

Очаквам конструктивни публикации тук. Публикувайте линкове на новини от английския ни сайт, които смятате, че ще са ви полезни, а не сме превели - конкретни примери са нужни.

Тази общност е вашата общност и тя може да бъде още по-успешна, ако всички задружно работим над всичко това. Трябва да работим обаче сплотено, за да бъдем успешен екип (вие потребителите, ние от управата и новинарите/преводачите) трябва да се уважаваме и да бъдем градивни.

Това е и вашият форум, вие създавате темите.

Поздрави,
      Деси
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Чак пък спам ... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

бях сериозно изненадана от спама
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      insomnia666,4o4ity,Thuler,Shrik76,petarvalcev,ddoichev,freax0r
      И аз съм в списъка мненията им не са спам а живата истина ,
      ПС. Екип. Колко българи могат да платят 5 к рейк за да вземат 150$ ?
      Промоции фрее турнири , да не забравяме ,че фейсбук България фрерол беше спечелен от чилиец :f_confused: имаше хора който го чакаха с месеци а накрая имаше 200 българи и 2000 незнайни войни.

Хората са прави , подкрепям ги !!!
    • borgirr13
      borgirr13
      Бронз
      Ами това [ПРОМОЦИЯ] Познай и спечели маймуна от Гибралтар!
      Като го прочетох реакцията ми беше :D :D :D :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP

Aко всички задружно работим над всичко това. Трябва да работим обаче сплотено, за да бъдем успешен екип (вие потребителите, ние от управата и новинарите/преводачите) трябва да се уважаваме и да бъдем градивни.
      Защо ние да работим като на вас ви плащат за това ??!!! :facepalm:
      Просто си вършете работата /ако можете/

и ако трябва да съм още по точен ,ние ви плащаме на вас заплатите !!! с нашия рейк така че трябва да слушате този който ви плаща заплата а не да се правите на ощипани госпожици
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      DessiP ако не е тайна къде го видя спама, или грубото отношение ?!? И ако си мислиш, че ще спреш хората да изказват недоволството си от много неща с поредните заплахи с наказания, грешиш.

По-горе има достатъчно "градивна критика", но темата за да не бъда затваряна ще ти дам още :

http://www.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Daily-Rewind:-Zynga-Real-Money,-New-Party-Premier-League,-Hachem-Rumours-TCOOP_55802/ - част от тази новина ще бъда интересна на страшно много хора

http://www.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/The-2012-PokerStars-Caribbean-Adventure-in-Pictures_55682/

И още и още, да казвам ли, че за PCA не се писа нищо? А всеки ден имаше по 2-3 новини само в английската общност. В другите общностни също излизат уникални новини и т.н. , да не говорим за другите бг форуми.

Както е казала marti1988 това за камъните могат да го осъществят много малко хора, още по-малко, че дори най-голямата зала където може да се направи не е в списъка.

Много неща могат да се напишат още, но ще спра засега
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      Интересна тема. Повече от година преглеждам всекидневно сайта и ето какво мога да кажа аз за него:

За какво го използвам:
      - статии и видеа - безценнен
      - форум - доста интересни теми и блогове но и доста спам
      - новини - даже не си правя труда да ги гледам, Нищо интересно не може да се прочете. Има къде къде по добри сайтове на български.
      - анализ на ръце - много добър
      - помощ от персонала - много под необходимото ниво. Ти питаш нещо, те ти отговарят с някакъв шаблон от рода - "Най добре се свържи с залата от там може да знаят". Единствено мога да кажа едно Евала на AlpinaBG той е човека на когото можеш да разчиташ ако имаш някакъв проблем.
      - промоции и freerols - тук нямам мнение. За начинаещи играчи става.

Може и да има още много неща които съм пропуснал но набързо затова се сещам.

Поздрави
      Данаил
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Съсипахте ги тия хора от критики,че чак няма им се работи сигурно.Все пак не е новинарски сайт това.Важно е да има кой да помогне при проблем другото е по маловажно все пак.А последната новина си е "какъвто форума такава и новината".
    • Kamen992
      Kamen992
      Бронз
      +1 за маймуни, маймунски публикации :s_thumbsup:
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      Първоначално публикувано от vesito80
      Съсипахте ги тия хора от критики,че чак няма им се работи сигурно.Все пак не е новинарски сайт това.Важно е да има кой да помогне при проблем другото е по маловажно все пак.А последната новина си е "какъвто форума такава и новината".
      Малко офтопик ама какво стана с "Пакета" който щеше да пускаш при 300 публикации. Гледам само 3 коментара още ти трябват :)
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      Ем айде и в тая тема да пиша :D .
      Много е хубав сайта..форума го чета ,има интересни тема,има и много боклуци.Новините,обаче не съм ги чел почти никога.Може би единствено изключение правят успехите на бг играчите(примерно на мозъка).Анализа на ръце е добър,има и много интересни блогове.Има и много полезни теми(на bmw).
      А темата днес същo беше една от тези,които прочетох :D ..и ми беше интересно,макар,че едната тема беше боклук леко :facepalm:
      И това е май :D
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Може би ще се откажа защото го замислях да е доста шеговит но така може да обидя някой.Освен за 1април да го отложа.
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      facepalm

чудна новина,а за успехите на Спирита,който уж е част от вашия екип трябва да четем по други форуми :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Първоначално публикувано от 4o4ity
      facepalm

чудна новина,а за успехите на Спирита,който уж е част от вашия екип трябва да четем по други форуми :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
      След вчерашното недоволство на много хора, днес пак се слага новина за камъни :D
      Новините които те карат да правиш рейк, са толкова много и толкова набиващи се на очи, че са почнали да дразнят страшно много ;/
    • DeanD
      DeanD
      Треньор
      Треньор
      Здравейте всички недоволни и всички съпричастни към тях!

Хубаво е, че искате да бъдете критични. Ако искате и да има резлутат просто си насочвайте критиките към това какво е полезно за вас или пък какво ново желаете да бъде направено. Нормално е всеки от нас да има различни интереси, така е примерно и на покер масите - всеки играе различни формати. Нека така да бъде и във форума. Участвайте във теми, които ви забавляват/ви помагат да се развивате, а тези, които не ви харесват просто ги подминавайте.

Живейте рационално! Бъдете градивни! Не хейтвайте и не бъдете неблагодарни!

Успех! :f_love:

Поздрави,
      Деан
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от deandechev
      Хубаво е, че искате да бъдете критични. Ако искате и да има резлутат просто си насочвайте критиките към това какво е полезно за вас или пък какво ново желаете да бъде направено.
      В първия пост Thuler е систематизирал предложенията за промените, които бихме искали в секцията "Новини". Друг е въпроса дали ще се вземат предвид или по-лесно е да се каже "разочаровани сме от спама", да се дават картони за щяло и не щяло, да се заключват теми, които са с цел градивна критика, но вие приемате като тролствате и т.н., и т.н.
    • tkstyle
      tkstyle
      Бронз
      Не мисля, че има нещо обидно в тона
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Хм, някакво организирано недоволство. На какво се дължи това?!?
      Не вярвам да е щото услугите на общността са ялови и не вършат работа.