(wave)

• krisits
      krisits
      Бронз
      Здравейте аз съм Крисо и от близо месец се зарибих да цъкам покер и да правя пари от него (главно) Първо почнах по фейсбук :D след това намерих няколко бг сайтчета за покер статии и накрая като видях че вие давате 50 долара си викам опа ето я офертата.Взех теста от първият път и се надявам да бъда доходоносен :D Само ми остана да си избера зала в която да разцъквам :f_biggrin:
  • 6 отговора
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравей, Крисо!

Пожелавам ти много успехи и много хубави моменти по масите. Добре си направил като си избрал Покерстратеджи не само заради началния капитал, ами заради това, че тук можеш да се обучаваш и да обсъждаш с други покер стратези. Ако имаш някаква нужда от помощ питай - нашата общност е пълна с хора, които могат да ти бъдат полезни!

Поздрави, Пламен!
    • krisits
      krisits
      Бронз
      :) Благодаря за доброто посрещане.Чудя се в коя зала да вкарам първите 50$ нещо немога си избера :D а тази която се препоръчва еверест ми се вижда с малко хора :щ А да питам бонусите при първи депозит важат ли за мойте 50$ :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Крисо,

Добре дошъл в нашата общност!

Имай предвид, че изборът на зала зависи най-вече кой покер вариант си си избрал. В някои зали има добър трафик на Sit and Go турнири, в други No-Limit или Fixed Limit.

Сигурна съм, че ако дадеш малко повече информация за това към кой покер вариант си се насочил и какви изисквания имаш към покер залата, другите играчи ще могат да те посъветват коя покер зала е най-добра за теб.

Поздрави,

Надя
    • krisits
      krisits
      Бронз
      Здравей Наде, :D наистина не съм дал информация за играта и изискванията си, съжалявам за което :f_frown: Играя на Но лимит и предпочитам залата да е пълна със слаби играчи молещи ме да ме спонсорират :] също се надявам да намеря зала в която лесно и с минимални разходи да мога да изтегля първите спечелени пари :rolleyes: не че ще спирам да играя, но искам да ги пипна за мое спокойствие :f_tongue: нищо че след това пак ще депозирам от тях =)
    • tiraninbg
      tiraninbg
      Бронз
      Не се прецаквай с тоя Еверест Покер. Е сега е станала грешка и са ми ги пратили там и сега трябва пак 10дена сигурно да чакам да се оправи "грешката"... Там е най-мизерното няма никакви хора + интерфейса е много неприятен. Ако ще играеш НЛ и СНГ-та си за Покерстарс или Фуллтилт. Уникалните сайтове + имат поне по 80к потребители дори в 2 през ноща.
    • krisits
      krisits
      Бронз
      а бързо ли се правят във фултилта/покерстарс шано точките

в коя зала ще съм най на оферта
      bet365 $1 рейк = 4 StrategyPoints ???
      Mansion Poker $1 рейк = 3 StrategyPoints ???
      PartyPoker 1 PartyPoint = 1,75 StrategyPoints
      PokerStars 2 основни FPP (VPP) = 1 StrategyPoint ???
      Full Tilt Poker $1 рейк = 2 StrategyPoints ???
      Titan Poker $1 рейк = 3 StrategyPoints ???
      Poker Heaven €1 рейк = 4 StrategyPoints
      Ladbrokespoker £1 рейк = 4 StrategyPoints
      Cake Poker $1 рейк = 3 StrategyPoints ???
      unibet €1 рейк = 4 StrategyPoints ???
      Betfred $1 рейк = 4 StrategyPoints