Тракване към PokerStrategy?!?

• dennydarock
      dennydarock
      Бронз
      Здравейте на всички стратези. Имам един въпрос - мога ли да се тракна към Покер Стратеджи, за да събирам стратеджи пойнтс и съответно да ми се покачва статуса и достъпа към видеота, след като при регистрация в дадената зала съм посочил друг сайт, към който да се тракна?
  • 5 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей dennydarock,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър и съм модератор тук.

Относно въпроса ти - дали можеш да смениш сайта, към който си тракнат от някоя зала - за съжаление това не е възможно.
      Ако желаеш да получаваш StrategyPoint - можеш да откриеш сметка в някоя от нашите партньорски зали.
      Списъка с тях можеш да откриеш тук - > Покер зали (стига да нямаш вече съществуваща сметка в тях).

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - > ТУК.

Поздрави,
      Александър
    • dennydarock
      dennydarock
      Бронз
      Ахъм, еми ок. По принцип съм започнал едно покер предизвикателство и най-удобни ми е да го изпълня в залата на Покер старс, тъй като нивата там започват от 2НЛ и в момента съм в ранния етап от предизвикателството - между 2-5НЛ (от 2-3 дни стигнах банката за качване на лимита, но съм в даунсуинг в момента и не искам да избързвам с изкачването на лимитите понеже гледам да съм стриктен в спазването на БМ), а в повечето зали най-ниските нива започват от 4НЛ. От изброените зали, в които мога да събирам Strategy points мисля само старс и бет365 имат 2НЛ и в двете съм регистриран, а като гледам залите в които не съм регистриран са покер хийвън, кейк покер, 24ч. покер и Ладброукс. Така че най-вероятно като премине даунсуинга и се затвърдя на 5НЛ ще се регистрирам в Ladbrokes Poker през вас. Непременно ще бъда активен във форума ви, тъй като гледам е най-добре развит от всички форуми, които съм посещавал до сега, като започнем от видеота, тренировки, коментар на ръцете от професионалните играчи и т.н.

Имам още един въпрос и за да не правя нова тема направо тук ще попитам - защо не мога да отворя нова тема в раздела ВАШИТЕ ПОКЕР БЛОГОВЕ, тъй като и аз съм започнал едно предизвикателство и бих искал да го споделя с хората от форума.

А сега отивам да се представя на всички :)

GL & HF
      :f_grin:
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей dennydarock,

За да отвориш темата във Вашите покер блогове трябва да имаш статус "Бронз"

С цел да защитим потребителите си и да нямат достъп всички без статус, понеже се публикуват графики с успехи и лична информация.

Статус Сребро се достига много лесно! Достатъчно е да си направиш сметка в Skrill през нас или просто да се тракнеш към някоя зала и да поиграеш малко.

Може да отовриш блога си на друго място и след като достигнеш статуса ще преместим блога ти там.

Поздрави,
      Митко
    • dennydarock
      dennydarock
      Бронз
      Отдавна имам регистрация в МБ и тя не е през вас, както и в повечето от партньорските ви зали. Както споменах по-горе само да мине даунсуинга и шотна 5НЛ ще се преместя в Ладброукс или Покер Хевън, регистриран през вас, за да събирам SP. Докато това стане къде ще е удобно да отворя моя блог тема, която в последствие да преместите ?
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Ето ТУК е супер ;)

Митко