Здравейте

• kosmatoto
      kosmatoto
      Бронз
      Здравейте.Радвам се че има такива които помагат на начинаещите играчи....евала.Предложете ми покер зала и в коя зала е минималния лимит за теглене на пари? :spade: :spade: :spade: И ако може да има повече слаби играчи че да е като за начинаещи...аа EVEREST не ми изглежда добре така че дайте предложения.
  • 3 отговора
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Здрасти,

Е това не го разбирам - още не си депозирал пари или получил стартовия капитал и вече се интересуваш от минимума за теглене.... Да кажем, че минимума за теглене е $25 в някоя зала... е какво ще направиш с тези пари? Няма да стигнат за една бутилка алкохол в някоя дискотека. Ако имаш желание да се учиш да играеш покер, трябва да забравиш за теглене поне 5-6 месеца... Ако целта ти е да вземеш стартовия капитал, за да го изтеглиш, до никъде няма да стигнеш...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей kosmatoto,

Съгласна съм с LetchLord, че трудно ще станеш успешен покер играч, ако още от началото започнеш да теглиш.

Разбира се, изисква се търпение, докато имаш достатъчна банка хем за игра, хем за теглене, но все пак си струва в дългосрочен план да изградиш банката си.

Освен това, по-важно при избора на покер зала (поне според мен) е какво предлага софтуерът, кой покер вариант си си избрал, къде има достатъчно трафик, и т.н.

Затова помисли внимателно коя покер зала ще избереш или дай повече информация относно покер опита си и плановете си и другите играчи с удоволствие ще те посъветват.

Поздрави,

Надя
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      Аз играя в еверест и съм много доволен!можеш да теглиш пари след като направиш 1000съмит точки(1 точка=1$ рейк генериран от всички играчи на масата),които можеш да направиш спокойно на 0.5/.10$ за около 1 месец.Наистина ако целта ти е да възможно най-бързо да направиш точки и да спечелиш малко долара едва ли ще ти се получи:) в еверест има достатъчно слаби играчи! успех