Моите Кеш & МТТ статс

• ediiv
      ediiv
      Бронз
      Здравейте, казвам се Едуард и съм студент 1ва година в Англия. С покер по-сериозно се занимавам от около 2 години. Отначало играех главно турнири, но после започнах и кеш. Попринцип цъкам във Фул тилт, но предвид обстоятелствата сега играя във Старса. В Тилта имам $100 и $150 в Старса. Играя доста стриктно и спазвам доста строго правилата на банката и лимитите.

Главно играя:
      -12 пълни, нормални кеш маси на НЛ5 и обикновенно правя по около 1000 ръце на ден
      -1-2 МТТ $1 бай-ин

Тракнати са ми над 65к изиграни ръце със слона, и нз колко съм изиграл без него. Играя тайт и бих казал че спазвам всички правила които съм изчел домомента на 99%. Пиша във форума защото това е единственото нещо, което не съм правил досега, както и да качвам ръце за анализ. Точно това ми е целта в момента да опитам да си подобря играта посредством тези 2 неща. От доста време играя онлайн покер и не мърдам много нагоре по лимитите и си мисля, че явно тук са ми пропуските. Ще гледам като играя да поствам графики или ръце и се надявам на компетентни мнения и съвети от играчите с повече опит.

Това е графика на кеш статистиката ми досега:

Uploaded with ImageShack.us

Статистика на кеш играта ми:

Графика на турнирите:

• 5 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей Едуард,

Аз се казвам Пламен и съм модератор тук. Щастлив съм да те привестствам с добре дошъл във форума, както и да те поздравя за този блог, който си оформил много добре и обещава да е доста посещавано място във форума. :)

Пожелавам ти много приятни мигове сред нас и ако имаш нужда от помощ, не се колебай да пишеш тук или да отвориш нова тема. :f_love:

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • ediiv
      ediiv
      Бронз
      Здравейте, вчера направих много добра сесия. За около 2 часа и половина направих около 3к ръце. Изкарах 430ББ профит, това са $21 и те ми качиха лимита и от днес започвам на НЛ10. :s_biggrin:

Ето я и кеш графиката ми:

• elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Чудесно си се справил, но според мен би било по-прегледно, ако прилагаш графиката за сесията или за деня, а общата да я пускаш в по дълъг период от време. :) Така ние, читателите ще добиваме по ясна представа. ;)

Успех на NL10. :club:

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • ediiv
      ediiv
      Бронз
      Благодаря за съвета, ще го имам в предвид. Днес ми е 2ри ден на НЛ10 и общо взето върви нормално. Сега след малко ще цъкам 1 тур 1$(4к гарантирани) и се надявам довечера да се съберем хора да цъкаме лайв кеш. :s_grin:
    • ediiv
      ediiv
      Бронз
      Вчера влезнах отново надълбоко в тур-а изгорях 123/5907. Ето я и ръката на която отпаднах:

Known Players:
      Position:
      Stack
      UTG3:
      15986
      MP1:
      57604
      MP2:
      40192
      Hero:
      46852
      CO:
      62807
      BU:
      179849
      SB:
      106250
      BB:
      174385

SnG-MTT $ 1.10 (5907 Players)
      1500/3000 No-Limit Hold'em, Ante 300 (8 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.106.50109.2 by www.pokerstrategy.com

Preflop: Hero is MP3 with J :heart: , J :club:
      UTG3 calls, 2 fold,
      Hero raises 7500 to 10500, CO folds, BU calls, 3 fold

Flop: (30900) A :heart: , A :diamond: , 7 :club: (2 Players)
      Hero bets 36052 ( (AI)), BU calls

Turn: (103004) 7 :heart: (2 Players)

River: (103004) Q :diamond: (2 Players)

Final Pot: 103004

Results follow (Highlight to see):
      Hero shows two pairs, aces and jacks (Jh, Jc) --> (Ah, Ad, Jh, Jc, Qd)
      BU shows a full house, aces full of sevens (Ac, Js) --> (Ah, Ad, Ac, 7c, 7h)

BU wins 103004 with a full house, aces full of sevens (Ac, Js) --> (Ah, Ad, Ac, 7c, 7h)

Според мен съм я изиграл правилно. Ако някой не е на същото мнение може да сподели защо.