Относно 8-те $ във 888

• krasito
      krasito
      Бронз
      Здравейте,
      направих си регистрация в Пасифик покер преди около 3 дни но и досега сметката ми е 0.00$ .Трябва ли да направя нещо допулнително или просто са решели ч е няма да ми преведат тези 8$.
  • 12 отговора
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Здравей,

Разгледай форума, има поне две теми относно тази промоция. Разисквано е как може да изискаш бонуса. И все пак, свържи се с отдела за обслужване на клиенти.

Поздрави.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @krasito,

Здравей,

Виждам, че вече Rossess те е посъветвали правилно, трябва да говориш с отдела за клиенти на 888.com. По принцип би трябвало моментално да получиш бонуса (ако си следвал стъпките за изтегляне), така че моля да говориш със залата.

Поздрави,
      Деси
    • tiraninbg
      tiraninbg
      Бронз
      И аз имам същия проблем. Не ги получих
    • arman4o90
      arman4o90
      Бронз
      Току що говорих със съпорта, и човека ми каза, че бонуса вече неважи за БГ
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @arman4o90,

Благодаря ти за споделената информация! Предполагам, че промоцията е свършила като цяло, а не е сако за БГ. Ще говорим със залата и ще пиша във форума.

Поздрави,
      Деси
    • arman4o90
      arman4o90
      Бронз
      Ми човека ми каза да прочета правилата на трницата на която е бонуса. И там има 10-на страни за които неважи бонуса, и сред тях е България
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей отново,

Моля да отидеш на тази страница, ще забележиш, че доста хора от България поличиха бонуса. Промоцията важи за България и явно си попаднал на някой от персонала, който не е запознат с условията за тази промоция, или има промяна. Имаше определен брой бонуси, които да се раздадат. Ако все още е актуална промоцията и не са стигнали квотата, то тя е валидна и за теб.

Поздрави,
      Деси
    • arman4o90
      arman4o90
      Бронз
      Здравей, ами явно не.Смисъл говорих отново с тях и човека ми прати:
      Persons located in following countries are neither eligible to enter the Promotion nor win the Bonus: Argentina, Albania, Bosnia and Herzegovina, Brazil, Bulgaria, China, Chile, Columbia, Croatia, Egypt, Georgia, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, North Korea, South Korea, Lithuania, Mexico, Moldova, Montenegro, Morocco, Malaysia, Peru, Philippines, Poland, Romania, Serbia and Montenegro, Singapore, Slovenia, Taiwan, Thailand, Venezuela and Vietnam. The Promoter will not in any event pay the Bonus to any person who participates in the Promotion from the foregoing territories, even if he or she enters the Promotion in spite of this provision. In addition, the Promoter reserves the right to amend the list of countries from which it will not enable entries to the Promotion from time to time in its sole discretion.
      Всъщност това го има в правилата на страницета за бонуса - http://wsop.888poker.com/wsop/bg/8free.htm

ps. Както и да е, просто ще си изчакам началния капитал в ФТ и ще играя там. :P
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @arman4o90,

Благодаря ти за информацията! Отнесла съм въпроса към отдела, занимаващ се с промоционалните оферти от нашите партньорски сайтове.

Уверявам те, че България не беше изключена, но явно са станали някакви промени. Ще пиша като знам повече.

Поздрави,
      Деси
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте всички,

Имам потвърждение, че България вече няма право на безплатните $8 в 888.com, заради злоупотреби с промоцията.

Поздрави,
      Деси
    • Kelesha0
      Kelesha0
      Начален
      Първоначално публикувано от DessiP
      Здравейте всички,

Имам потвърждение, че България вече няма право на безплатните $8 в 888.com, заради злоупотреби с промоцията.

Поздрави,
      Деси
      Пак се излагаме значи... :(
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Ееми дето са казали хората - "ти му подай един пръст, та да ти отхапе ръката".