Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Hem2 - немога да настроя програмата

• gelev
      gelev
      Бронз
      Трябва ми помощ, немога да настроя програмата. Ако някой има желание, мога да дам join.me + skype и да ми обясни, ще бъда доста благодарен. :rolleyes:
  • 23 отговора
    • donvesss
      donvesss
      Бронз
      Питай по-точно кво не можеш да направиш. Аз се мъчих с него 2-3 дена докато поразбера най-важните неща.
    • gelev
      gelev
      Бронз
      Ами направих си нова база данни, защото от старата ми показваше само за изиграните ръце в Еверест, а аз играя Покерстарс. Немога да отворя ръцете/или по-точно незнам как да ги отворя/, не ми излизат графики за hud, а на масата докато играя, в горния ляв ъгъл ми показва - "waiting for hands...". Общо взето май нищо немога да направя сам.. Настроих ръцете да се import-ват от папката "handhistory", в която се запаметяват ръцете от Покерстарс. Уж настроих да сядам винаги на едно и също място на масата..

П.С. Настроено е да записва ръцете на англ. език.
    • donvesss
      donvesss
      Бронз
      Пробвай да си настроиш старса да записва ръцете на англ. език ;)
    • gelev
      gelev
      Бронз
      Така,направих някакво чудо и ми излезе hud, както и ръцете и сесията в програмата.
      Следващото нещо е, че тези статистики немога да ги намеря в настройките на hud. Някой да знае нещо по въпроса?
      TOT FOLD TO STEEL
      Fold cbet
      Flop fold to CB
      TOT STEEL
      Tot fold to steal
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей gelev,

Може би скрийншотовете които направих по долу, ще ти помогнат да се ориентираш.

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • gelev
      gelev
      Бронз
      Първоначално публикувано от elpatseto
      Здравей gelev,

Може би скрийншотовете които направих по долу, ще ти помогнат да се ориентираш.

...
      Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
      Мерси много, винаги ми помагаш, да си жив и здрав. :s_biggrin:
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Моля, пак заповядай. :heart:
    • nistefanov
      nistefanov
      Сребро
      и как успя да накараш програмата да ти показва статистиките по време на игра и аз сега имам същия прблем и немога да се оправя
    • donvesss
      donvesss
      Бронз
      Трябва да дадеш на алто инпорт папката, в която ти се записват ръцете и те да бъдат на англ. :)
    • nistefanov
      nistefanov
      Сребро
      човек всичко е направено както трябва само не ми показва на турнира статистиките като искам да си видя повторението на ръката там ми показва статистиката иначе не, а на кеш маса няма проблем показва си сичко кажете ми вие на тунири не ви ли ги показва или ако ви показва какво да донастроя неможе така
    • gelev
      gelev
      Бронз
      Настрой ли си за масите на турнира, но кое място да седиш/от саматап рограма/, нали там са 9 места, а на кеша 10..
    • Alcas
      Alcas
      Бронз
      Искам да попитам, на хем2 от къде мога да видя в хъда колко често лошия залага в позиция когато действието стигне до него или от къде мога да си го добавя?
    • EgoiZta
      EgoiZta
      Бронз
      От снощи се опитвам да си настроя ХЕМ2, но за сега най-сериозния проблем е че не ми открива акаунта в 888, а ми изкарва стария от фул тилт (двата са еднакви). Помощ!
    • nistefanov
      nistefanov
      Сребро
      Здравейте понеже не мога да разбера как да отворя нова тема пиша тук. Искам да разбера дали ХМ2 може да се настрои статистиките да се показват когато дадеш с мишката върху играча. Видях това в този клип https://www.youtube.com/watch?v=ANqRpTN83bg . Отначало си мислех че ХМ при него обаче като се загледам май е друга програма.
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей nistefanov,

В клипчето програмата е PokerTracker 4, за Hold'em Manager 2 има следните опции от Hud settings/General settings :

Има и прозрачност на Hud-а Hud Opacity.

Поздрави,
      Боби.
    • kekambas45
      kekambas45
      Бронз
      Благодаря на всички за помощта :f_drink:
    • nistefanov
      nistefanov
      Сребро
      Здравейте имам проблем с настройките на ХМ2 играя нокаут турнири на една маса и ми отчита грешно нокаутите . Например ако играя нокаут от 3$ и отстраня 3ма човека и спечеля турнира програмата отчита че съм спечелил 100+$ което е грешно. Някой знае ли как да го оправя това?
    • Kruhma
      Kruhma
      Начален
      Здравейте, искам да попитам дали някой е наясно защо статистиките на играчите ми се появяват на масите по време на сесия но не се запазват в Reports:f_cry:
    • halcyoon
      halcyoon
      Бронз
      виж си филтрите на Репортс да не би да си чекнал без да искаш нещо, което не трябва
      ако си сигурен, че проблема не е там, постни снимка или пиши на лично, но като цяло ги прегледай детайлно - allias, date range, game type, more filters.... някъде там ще да е проблема
    • 1
    • 2