настройки на Holdem manager

• empyros
      empyros
      Бронз
      Мисля, че вече е време да започна да използвам възможностите на ХМ по пълноценно. Малко се изгубих в настройките на ХУД, за това реших за момента да държа нещата възможно най-прости! В статистиките съм вкарал:
      total hands
      TOT VPIP
      TOT PFR
      Postflop Aggression%
      WonSD%
      Ще съм благодарен, ако някой даде идея или мнение за нещо, което мога да включа или изключа от горните. Другото, което не видях е да има статистика за това колко стига до шоудаун..? Горното мисля, че е само за процента в които е спечелил.
      Поздрави
  • 3 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей empyros,

Бих те посъветвал да зададеш въпроса си в тази тема: Holdem Manager - Какво значат статистиките
      Освен това, в нея ще намериш доста полезна информация за това - каква такава ти дават различните статистики и така можеш да избереш тези, които интересуват лично теб в противниците.

Поздрави,
      Александър
    • empyros
      empyros
      Бронз
      хахах толкова ровене и съм пропуснал най-хубавата тема... Благодаря за препратката )
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей empyros,

Важното е, че сега знаеш за съществуването на тази тема! Както се казва, по-добре по-късно, отколкото никога.

Не забравяй, че нашият форум разполага с функция за търсене, където можеш да въведеш ключова дума и лесно да намериш теми, които те интересуват: http://bg.pokerstrategy.com/forum/search.php .

Разбира се, винаги можеш и да ни пишеш тук и ние ще те препратим към правилната тема, ако не я намираш сам.

Поздрави и до скоро във форума,
      Нада