Hellooo !

• AirStyle
      AirStyle
      Бронз
      Първо здравейте на всички маниаци ;P, аз съм Любомир, от Русе, на 19 години.
      После искам да благодаря на PokerStrategy.com за предоставената ми възможност.
      Така, малко въведение.
      Вчера ми преведоха началният капитал, и още не бях започнал да играя и вече бях тилтнал яко :D :D и естествено 4 долара назад.
      Днес обаче съм 14 напред за сега, така че мисля че съм се реванширал.
      Приемам всякакви съвети/критики и т.н, все пак съм тук за да се уча. За сега играя НЛ, но като че ли СнГ по ми допада, но все още не се чувствам достатъчно добър. ФЛ не ми допада особено, защото съм фен на tight aggressive стила на игра. Любимата ми ръка е АТ of spades, и аз не знам защо, но с нея доста повече ми върви от колкото с някой АК.
      Засега толкова, ако някой нещо го интересува за мен може да пита.
  • 2 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Любомир и добре дошъл в българската общност на PokerStrategy.com!

Благодаря ти за представянето и знам, че със сигурност ще срещнеш тук доста стратези, които с удоволствие ще те съветват и ще ти помагат, стига да си активен във форума.

Един от най-добрите методи, с които да подобриш уменията си, това са стратегическите форуми за анализ на ръце.

Не забравяй, че понякога не сме само напред, а се случва и да сме назад след дадена сесия, но напред в дългосрочен план. Важното е да знаеш, че си отиграл ръцете правилно. Очакваме твоите публикации във форума за анализ.

Поздрави,
      Деси
    • AirStyle
      AirStyle
      Бронз
      Забравих да спомена, играя в Еверест, смисъл там ми е началният капитал, но иначе и в i4poker, PokerStars играя на регионалните турнирчета, сега съм много надъхан за тоя турнир в Пловдив, но само с хъс не става.
      Сега въпросче, мога ли да съм "тагнат" към няколко покер зали, и забелязах че i4poker не се поддържа или греша ?
      И някой подкарвал ли е някоя от платформите под linux (slackware) или каквато и да била друга версия ?